Сенсація

«Безпека Європи невіддільна від безпеки в Україні, тому наша співпраця – це спільний внесок зміцнення європейської безпекової архітектури», - Олексій Сергєєв


Березень 27
12:30 2023

24 березня 2023 року в м. Брюссель відбулася Третя безпекова конференція країн-учасниць Стратегії ЄС для Дунайського регіону. 14 країн-учасниць Стратегії, а також представники Європейської Комісії, Інтерполу, Європолу та Центру правоохоронних органів Південно-Східної Європи (SELEC) обговорили питання посилення міжнародної поліцейської співпраці в сфері безпеки, а також вплив російської агресивної війни на безпекову ситуацію в Дунайському регіоні.

Україну на міністерському засіданні представила делегація, очолювана заступником Міністра внутрішніх справ України Олексієм Сергєєвим. У своєму виступі заступник Міністра наголосив на важливості забезпечення механізму посилення взаємодії усіх зацікавлених сторін задля гарантування безпеки Дунайського регіону, відзначив активну участь органів та підрозділів системи МВС України у бойових діях та підкреслив вагомість консолідації спільних зусиль країн Європи у відсічі агресії російської федерації.

«Безпека Європи невіддільна від безпеки в Україні, тому наша співпраця – це спільний внесок в розбудову і зміцнення європейської безпекової архітектури», - зазначив заступник Міністра.

Олексій Сергєєв поінформував також про реалізацію ініціативи МВС з формування бригад Гвардії наступу та висловив сподівання щодо подальшого сприяння та підтримки правоохоронного сектору України.

Усі країни-учасниці наголосили на необхідності посилення правоохоронної співпраці, засудили неспровоковане і невиправдане військове вторгнення росії в Україну та підтвердили свої наміри надалі підтримувати Україну всіма можливими способами.

На полях Міністерської конференції українська делегація провела двосторонню зустріч з Міністром внутрішніх справ, інтеграції та спорту Держави Баварія Йоахімом Херрманном, під час якої обговорила виклики, з якими сьогодні стикається МВС України. Баварський Міністр відзначив високий рівень поліцейського співробітництва між українською та баварською поліцією та запевнив у продовженні підтримки.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

На Одещині моряки-прикордонники збили три ворожі шахеди

Прочитайте повну статтю

На кордоні з Румунією прикордонники виявили викрадений автомобіль

Прочитайте повну статтю

Прикордонники на Одещині виявили вісьмох «незаконних туристів»

Прочитайте повну статтю

Загибла внаслідок нічного обстрілу Херсона – розпочато провадження

Прочитайте повну статтю

Заволодіння нафтопроводом «Самара-Західний напрямок» – повідомлено про підозру екслідеру «ОПЗЖ»...

Прочитайте повну статтю

Розстріляв авто з цивільними та дітьми у Бучі — судитимуть військовослужбовця зс рф

Прочитайте повну статтю

Викрито диверсантів, які на замовлення здійснювали підпали обладнання критичної інфраструктури...

Прочитайте повну статтю

Фахівці АРМА проводитимуть навчання з роботи із базою Orbis для викладачів та студентів ДТЕУ. Н...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь