ЦВК внесла зміни до складу ТВК з місцевих виборів та прийняла рішення щодо нагляду за реалізацією проєкту міжнародної техдопомоги 


Березень 09
18:13 2023

Під час сьогоднішнього засідання Комісія  розглянула питання про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів. Зокрема, внесено зміни до складу дванадцяти ТВК, сформованого постановами ЦВК від 10 серпня 2020 року № 172 та від 16 липня 2021 року № 270. 

А саме: Бучанської районної, Ірпінської міської, Переяславської міської (Київська область), Здолбунівської та Костопільської міських (Рівненська область), Карлівської та Полтавської міських (Полтавська область), Охтирської міської (Сумська область), Золотоніської міської (Черкаська область), Чернігівської міської (Чернігівська область), Київської та Харківської обласних територіальних виборчих комісій. 

Загалом, з початку утворення ТВК у серпні 2020 року згідно з особистими заявами членів комісій, внесеними поданнями про їхню заміну відповідними суб’єктами такого подання, іншими підставами, визначеними виборчим законодавством, а також через дострокове припинення повноважень усього складу окремих ТВК станом на 8 березня 2023 року Комісія припинила повноваження 6 588 членів територіальних виборчих комісій. З них – 533 голів ТВК, 399 заступників голів ТВК, 460 секретарів ТВК, 5 196 членів ТВК.

Окрім того, Комісія прийняла рішення про організацію роботи з нагляду за реалізацією проєкту міжнародної технічної допомоги “Стійкі інституції, суспільство та вибори” (RISE) згідно з Протоколом про порозуміння і співпрацю між Міжнародною фундацією виборчих системи в Україні і Центральною виборчою комісією від 25 жовтня 2022 року та визначила його координатора.

Пресслужба Секретаріату Комісії

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Друзі: версія улюбленого серіалу від прикордонників

Прочитайте повну статтю

Галина Михайлюк: У реаліях воєнного часу створення безпечного середовища у закладах освіти є од...

Прочитайте повну статтю

«Ветерани – майбутнє» – у столиці України відбувся форум, присвячений розвитку спортивної реабі...

Прочитайте повну статтю

Цього тижня на продаж виставлено активи банків, що ліквідуються, на 543 млн грн

Прочитайте повну статтю

Оголошення про продаж рухомого майна

Прочитайте повну статтю

Парламентська делегація Молдови відвідала Україну на запрошення Комітету з питань інтеграції Ук...

Прочитайте повну статтю

Олена Шуляк: Україні потрібні спроможні, заможні та інклюзивні громади

Прочитайте повну статтю

МВС України підтримало спортивні змагання «Київ Незламний» для військовослужбовців та ветеранів

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь