Герой України гвардієць Микола Бомко загинув 1 червня 2023 року на Бахмутському напрямку
З перших днів повномасштабної війни Микола разом із двома своїми синами добровільно пішов на фронт. Служив головним сержантом взводу у 4-й бригаді оперативного призначення НГУ (бригада «Рубіж»).
1 червня 2023 року ворог за підтримки танків, артилерії та авіації розпочав масований штурм наших позицій. Микола був протитанкістом. Коли почався наступ бронетехніки, він зі словами «Там хлопці гинуть!» рішуче вступив у бій проти ворожих танків, рятуючи побратимів. У цьому протистоянні гвардієць загинув.
Щодня вшановуємо всіх загиблих унаслідок цинічного російського вторгнення.
Більше про Героя – у Книзі пам'яті органів системи МВС. Інформаційний ресурс об’єднує історії наших полеглих захисників. Якщо ви знали гвардійця та маєте інформацію, яку хочете додати, скористайтеся формою на сайті.
Департамент комунікації МВС