Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук виступив на відкритті дитячої виставки «Щоденники війни: Непочуті голоси українських дітей» у Вашингтоні


Липень 09
18:03 2024

Виставка «Щоденники війни: Непочуті голоси українських дітей» – це твори українських дітей, які представлені у Палаті представників Конгресу США та висвітлюють триваючий терор і порушення прав людини, які росія чинить проти найбільш уразливих представників українського суспільства. Це — 14 історій, які проливають світло на безліч невимовних переживань очима дітей.

Відкриваючи виставку Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук розпочав з того, що поінформував присутніх про жахливий, жорстокий російський ракетний обстріл відомої української дитячої лікарні "Охматдит", який стався 08 липня цього року у Києві.

«Це жахливий приклад цинічного і нелюдського ставлення до життя, до дітей. Але українці та кияни продемонстрували всьому світу, що таке солідарність. Сотні людей живим ланцюгом розбирали завали, передаючи цеглу з рук у руки, щоб звільнити тих, хто потребував допомоги, світла, повітря, визволення з-під завалів. Київ стояв у заторах, тому що люди кинулися на допомогу постраждалим, дітям, несли і несли воду, продукти, речі», – наголосив Спікер українського Парламенту.

Руслан Стефанчук підкреслив, що українці подали приклад справжньої солідарності. Він зазначив, що хотів би бачити таку ж солідарність у партнерів, які нині допомагають Україні. «Я дуже хочу бачити кожного з вас, кожного нашого партнера в цьому живому людському ланцюгу життя, яке долає смерть, агресію, дає надію. Я дуже хочу, щоб дороги до України були забиті засобами ППО, авіацією, далекобійною артилерією та гуманітарною допомогою», – звернувся до присутніх Голова українського Парламенту.

Голова Верховної Ради України подякував присутнім за допомогу в організації виставки і висловив подяку усім членам Конгресу США, які сьогодні відстоюють інтереси України за їхнє особисте лідерство та підтримку нашої держави в критичний момент її історії.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Катерина Павліченко провела робочу зустріч з Директоркою Центру запобігання конфліктам ОБСЄ Кет...

Прочитайте повну статтю

До 15 років ув’язнення засуджено правоохоронницю з Луганщини, яка перейшла на службу до окупант...

Прочитайте повну статтю

Війська рф здійснили повітряні атаки по Харкову та Лозовій, одна людина загинула, щонайменше 13...

Прочитайте повну статтю

ВАКС задовольнив позовну заяву Мін’юсту про застосування санкції до АТ «Невская Косметика». В д...

Прочитайте повну статтю

Поліція Києва затримала диверсантів, які на замовлення спецслужб рф спалили залізничну релейну...

Прочитайте повну статтю

Ворог знову поцілив по Харкову: поліція працює на місці влучання

Прочитайте повну статтю

Відновлено оформлення паспортних документів у закордонних підрозділах ДП «Документ»

Прочитайте повну статтю

Збройна агресія рф проти України завдала значної шкоди рибному господарству

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь