Сенсація

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук зустрівся зі своїм колегою, Спікером Асамблеї Республіки Португалії Жозе Педро Агіяр-Бранком


Липень 09
18:03 2024

Під час зустрічі, напередодні Саміту голів парламентів держав-членів НАТО, Голова Верховної Ради України озвучив два ключові меседжі важливі для нашої країни: важливість продовження оборонної підтримки України та підтримку нашої держави на шляху до членства в НАТО.

«Членство в Альянсі  — стратегічна мета України. І від ювілейного Саміту глав держав і урядів НАТО Україна очікує рішень, що наблизять нас до Альянсу. На цьому шляху для України вкрай важлива підтримка парламентів держав-членів Альянсу», - наголосив Спікер українського Парламенту.

Руслан Стефанчук ознайомив свого колегу з ситуацією на фронті та поінформував про наслідки атаки російських терористів на дитячу лікарню у Києві.

Сторони також обговорили питання відновлення України.  Руслан Стефанчук подякував Жозе Педро Агіяру-Бранку за співпрацю та відбудову освітніх закладів у Житомирській області. Окремо Спікер українського Парламенту запропонував взяти патронат португальським Парламентом над відбудовою зруйнованих рф цивільних об’єктів в Україні.

Голова Верховної Ради України також висловив подяку Португалії за вже надану всебічну підтримку України – оборонну, гуманітарну та фінансову, а також політичні рішення, ухвалені на підтримку України. «Я також хочу висловити особливі слова вдячності за прихисток українців, які зазнали лиха від цієї війни», – сказав Руслан Стефанчук.

Насамкінець Руслан Стефанчук висловив вдячність Португалії за активну участь у діяльності Міжнародної Кримської платформи. «Ми розраховуємо, що наша спільна робота в цьому форматі буде продовжена», - наголосив Голова Верховної Ради України. Руслан Стефанчук запросив колегу взяти участь у цьогорічному третьому Парламентському саміті Кримської платформи, що відбудеться 23-24 жовтня ц.р. у столиці Латвії - м. Рига.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Керівник психологічної служби МВС розповів у інтерв'ю, як дбають про ментальне здоров'я гвардій...

Прочитайте повну статтю

В Україні стартувало впровадження електронних протоколів для документування правопорушень у сфе...

Прочитайте повну статтю

Електронні консультації з громадськістю

Прочитайте повну статтю

Приєднання до Конвенції про процедуру спільного транзиту: представники Держмитслужби зустрілися...

Прочитайте повну статтю

З початку проведення операції «Мігрант» на Чернігівщині виявлено 83 порушника міграційного зако...

Прочитайте повну статтю

Воювали проти ЗСУ у Бахмутському, Ясинуватському районах та на Куп’янському напрямку – засуджен...

Прочитайте повну статтю

На Сумщині затримано чоловіка, який за 2000 доларів США обіцяв домовитись з лікарями про встано...

Прочитайте повну статтю

Вікторія Літвінова розповіла про допомогу Проєкту ЄС «Право-Justice III» у розслідуванні міжнар...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь