Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу і в цілому законопроект щодо особливостей управління культурними цінностями та іншими активами


Червень 18
15:00 2024

У вівторок, 18 червня 2024 року, відбулось засідання Комітету з питань антикорупційної політики, під головуванням Голови Комітету Анастасії Радіної, на якому було розглянуто два проекти законів України, що стосуються управління арештованими активами, які мають ознаки культурних цінностей:

«Про внесення змін до статті 21-1 Закону України "Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів" щодо передачі в управління культурних цінностей» (реєстр. №11280);

«Про внесення змін до Закону України "Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів" щодо особливостей управління культурними цінностями та іншими активами» (реєстр. №11280-1).

Участь у засіданні Комітету також взяли Голова Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів Олена Дума та заступник Голови Національного агентства Павло Великоречанін. В ході обговорення законопроектів керівництво Національного агентства висловило підтримку законопроекту реєстр. №11280-1, оскільки він більш широко врегульовує процедуру управління окремими активами.

За результатами обговорення зазначених законопроектів народні депутати України – члени Комітету ухвалили рішення рекомендувати Верховній Раді України включити їх до порядку денного десятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання та за результатами розгляду у першому читанні законопроект реєстр. №11280-1 прийняти за основу та в цілому.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Харківщина: внаслідок повторного російського удару загинули рятувальник та поліцейський

Прочитайте повну статтю

Дніпропетровщина: окупанти вчергове спрямували дрони по рятувальникам

Прочитайте повну статтю

Новий стрілецький батальйон поліції показав, як проходить військову підготовку

Прочитайте повну статтю

«Два стволи, досить непогано насипає» – бойові навчання Луганських прикордонників на зенітній у...

Прочитайте повну статтю

В госпіталі МВС відбувся NEURO REHAB SUMMIT 2024 спільно із Protez Foundation

Прочитайте повну статтю

На найвищій точці

Прочитайте повну статтю

Зусиллями прокуратури та громадськості захищено закарпатську полонину Боржава від незаконної за...

Прочитайте повну статтю

«Для МВС важливо створити системні умови інтеграції ветеранів в соціум завдяки спорту», - Леоні...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь