Комітет з питань правоохоронної діяльності на виїзному засіданні у місті Дніпро розглянув роботу правоохоронних органів на деокупованих, окупованих територіях та територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії


Березень 15
21:00 2023

Учасники засідання обговорили найважливіші напрямки законотворчої роботи в умовах воєнного стану: питання організації діяльності системи правоохоронних органів в умовах воєнного стану, ті питання які виникають у практичній діяльності та потребують законодавчих змін, удосконалення кримінальної відповідальності за вчинення колабораційної діяльності тощо.

Під час засідання також було обговорено проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України та інших законів України щодо врегулювання окремих питань діяльності Національної поліції України під час дії воєнного стану (реєстр. №9070).

Голова Комітету з питань правоохоронної діяльності Сергій Іонушас, відкриваючи засідання, подякував представникам правоохоронних органів, які стоять на захисті нашої держави з перших хвилин повномасштабного вторгнення.

"Кожен напрямок має значення і сьогоднішнє засідання Комітету у Дніпрі є майданчиком для обговорення проблем, які виникають у практичній діяльності правоохоронців, на деокупованих, окупованих територіях та територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії".

Члени Комітету поспілкувалися із представниками правоохоронних органів Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції України, Служби безпеки України, Офісу Генерального прокурора, Державногор бюро розслідувань, а також з правоохоронцями Дніпропетровської та Запорізької областей.

Під час засідання також обговорено питання відновлення територіальних підрозділів на деокупованих територіях, гуманітарне розмінування, мародерства та ін.

Секретар Комітету Сергей Минько доповів питання кримінальної відповідальності за колабораційну діяльність. Спільно із Заступником Міністра аграрної політики та продовольства Маркіяном Дмитрасевичем учасники обговорили проблемні питання діяльності фермерських господарств, сільськогосподарські підприємства на окупованих територіях.

«Сьогоднішній діалог законодавчої та виконавчої влади сприяє швидкому реагуванню на виклики в умовах війни», - відзначили учасники засідання.

Також, члени Комітету з питань правоохоронної діяльності вручили автомобіль об’єднаній штурмовій бригаді Національної поліції України «Лють».

У виїзному засіданні взяли участь народні депутати-члени Комітету Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко, Голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Сергій Лисак, Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, Міський голова Дніпра Борис Філатов, представники Міністерства внутрішніх справ, Міністерства аграрної політики та продовольства, Офісу Генерального прокурора, Державного бюро розслідувань, Національної поліції України.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Основні версії, які розглядають на цю хвилину: особиста неприязнь, громадсько-політична діяльні...

Прочитайте повну статтю

Перші результати розслідування вбивства Ірини Фаріон мають бути готовими до ранку - Ігор Климен...

Прочитайте повну статтю

Володимир Зеленський про замах на Ірину Фаріон: "Усі необхідні сили Нацполіції та СБУ задіяні,...

Прочитайте повну статтю

Ірина Фаріон, поранена сьогодні у Львові, від отриманих травм померла в лікарні

Прочитайте повну статтю

Володимир Зеленський: "Російський ракетний удар по Миколаєву. Станом на цей час відомо про пʼят...

Прочитайте повну статтю

Як подбати про безпеку під час відключень у літній період: прості правила

Прочитайте повну статтю

Ігор Клименко: "Миколаїв. Ворог атакував середмістя, серед загиблих - дитина"

Прочитайте повну статтю

Ігор Клименко: "Напад на Ірину Фаріон кваліфіковано як замах на умисне вбивство"

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь