Сенсація

Полтавщина: ґрунтові розкопки в господарствах області


Жовтень 09
18:16 2023

Спеціалісти відділу захисту рослин, фітосанітарної діагностики та прогнозування, Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області в базових та інших господарствах області провели осінні обстеження сільськогосподарських угідь та ґрунтові розкопки в полях сівозміни на виявлення багатоїдних шкідників.

Ґрунтові розкопки проводяться за загальноприйнятою методикою щорічно, з метою визначення видового складу, щільності та інших показників популяцій шкідників, що зимують в ґрунті. 

Проведеними розкопками полів сівозміни виявлено, що зимуючі стадії ґрунтових шкідників залишились на рівні минулорічних показників та не перевищують економічний поріг шкодочинності.

З урахуванням існуючого зимуючого запасу ґрунтових шкідників розробляється прогноз появи та заходи по боротьбі з шкідниками і хворобами сільськогосподарських культур на наступний рік, адже прогноз поширення і розвитку хвороб є невід’ємною складовою інтегрованого захисту рослин. 

Відсутність прогнозування унеможливлює контроль і передбачення фітосанітарної ситуації посівів сільськогосподарських культур, своєчасне і ефективне застосовування систем засобів захисту. 

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії