Про особливості реалізації державної та місцевої політики в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення говорили в рамках освітнього онлайн марафону


Липень 10
18:02 2024

У рамках освітнього марафону «Організація роботи на деокупованих територіях» відбулася чергова лекція за темою «Особливості реалізації державної та місцевої політики в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення». Цього разу спікером став Михайло Линецький, Голова Херсонської районної військової адміністрації Херсонської області. 

Упродовж зустрічі було розглянуто питання роботи органів влади на деокупованих територіях, ключових викликів з якими зіткнулися місцеві громади Херсонщини та шляхи їх подолання. 

Михайло Линецький у форматі запитання-відповідь окреслив виклики для керівника громади на деокупованій території, визначив потреби у правовому регулюванні ситуації і наголосив на пріоритетах і перспективах діяльності.  

Учасниками стали 793 представники Резерву відновлення, серед яких: 319 державних службовців; 189 посадових осіб ОМС; 285 осіб, які займають інші посади. Вони мали унікальну можливість отримати відповіді на свої питання від представника регіону до відновлення якого мають можливість долучитися.  

Нагадаємо, онлайн-марафон «Організація роботи на деокупованих територіях» стартував 3 липня 2024 року. Його ініціаторами є НАДС, Вища школа публічного управління та партнери. Його учасники – громадяни, зараховані до Резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях.  

Заплановано до вивчення 17 тематичних напрямів. Серед них – фінансова грамотність в умовах воєнного стану, комунікація та взаємодія з ветеранами і ветеранками, протидія гібридним загрозам та забезпечення інформаційної безпеки, запобігання корупції та забезпечення доброчесності тощо. Навчання у рамках онлайн-марафону відбуватиметься щотижня упродовж чотирьох місяців.  

Серед викладачів – представники СКМУ, НАДС, Вищої школи публічного управління, Гаазької академії муніципального управління, центральних органів виконавчої влади, обласних і районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, громадських організацій.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Харківщина: внаслідок повторного російського удару загинули рятувальник та поліцейський

Прочитайте повну статтю

Дніпропетровщина: окупанти вчергове спрямували дрони по рятувальникам

Прочитайте повну статтю

Новий стрілецький батальйон поліції показав, як проходить військову підготовку

Прочитайте повну статтю

«Два стволи, досить непогано насипає» – бойові навчання Луганських прикордонників на зенітній у...

Прочитайте повну статтю

В госпіталі МВС відбувся NEURO REHAB SUMMIT 2024 спільно із Protez Foundation

Прочитайте повну статтю

На найвищій точці

Прочитайте повну статтю

Зусиллями прокуратури та громадськості захищено закарпатську полонину Боржава від незаконної за...

Прочитайте повну статтю

«Для МВС важливо створити системні умови інтеграції ветеранів в соціум завдяки спорту», - Леоні...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь