Сенсація

Ракетний та танковий обстріл російською армією Авдіївки не завадили «Білим янголам» доставити мешканцям хліб


Жовтень 04
21:14 2023

Дорогою до Авдіївки правоохоронцям повідомили, що окупанти завдали ракетного удару по житлових кварталах. А коли екіпаж був вже в місті, росіяни гатили з танків. Попри це, у хвилини затишшя правоохоронці змогли роздати людям хліб, наданий військовою адміністрацією.

Авдіївка – місто, де ще не було жодного дня без обстрілів. Авіабомби, ракети, артилерія, танки - окупанти прицільно руйнують промисловість і житлову забудову. Попри постійні атаки та надзвичайно складну гуманітарну ситуацію, в Авдіївці залишається близько 1500 осіб.

Через щільний вогонь ворога жителі майже не виходять за межі своїх домівок. Правоохоронці не полишають спроб переконати людей виїхати до безпечних територій, а поки – допомагають вижити.

«Білі янголи» привозять нам хліб, гуманітарну допомогу. Взагалі, вони - молодці, завжди нас рятують», - розповідає місцева мешканка Поліна Павлівна.

Окрім поліцейських, в Авдіївці залишаються й медики - два лікаря та медичні сестри. Незважаючи на шалену кількість обстрілів, зруйновану лікарню та відсутність усіх комунікацій, вони надають допомогу пораненим і хворим. «Білі янголи» доставляють у лікарню хліб і необхідні речі.

Наголошуємо, звернутися щодо евакуації з Авдіївки можна до групи «Білий Янгол» за номером – 066 56 19 102.

Національна поліція України

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії