В іспанському місті Аліканте розпочало роботу перше в країні українськомовне радіо "Ucrania FM", - Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики


Березень 29
12:12 2023

З 19 березня в м. Аліканте виходить в етер нова радіостанція «Ucrania FM». Це перша українськомовна радіостанція в Іспанії, яка доступна для майже 400 тис. осіб.

Радіо працює на частоті 88.0 FM у місті Аліканте й передмісті, а також на частоті 100.7 FМ в зоні Сан-Хуан-Аліканте, Ель Кампейо, Хіхона, Моралет, Сан-Вісент. До того ж його можна слухати на сторінці www.ucraniafm.com.

«Можливо, цей перший крок, зроблений в Аліканте, слугуватиме прикладом для інших, і українська пісня залунає з радіоприймачів усіх куточків Іспанії. Дякую всім за Вашу щоденну роботу», - сказав перший секретар Посольства України в Іспанії Сергій Соловей. Він подякував ініціаторам започаткування роботи радіо та іспанським партнерам, що опікуються наданням радіочастот для першого українськомовного радіо Іспанії.

Контент «Ucrania FM» складатиметься переважно з сучасної української музики, культурних, соціальних і розважальних програм.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь