В Управлінні ДМС у Сумській області з працівниками територіальних підрозділів проведено навчання з актуальних питань декларування у 2023 році та дотримання антикорупційного законодавства


Березень 28
12:16 2023

Днями в Управлінні ДМС у Сумській області головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції Анатолієм КОСЯНЕНКО проведено онлайн  навчання з працівниками територіальних підрозділів.

Зокрема, детально обговорили: актуальні  питання під час процесу декларування за 2022 рік; відповідальність державних службовців у разі порушення вимог щодо декларування; особливості кампанії декларування 2023 року в умовах правового режиму воєнного стану.

Разом з цим, заслухали інформацію про факти скоєння кримінальних правопорушень працівниками ДМС у 2022 році та з початку 2023 року.

Окремо зупинилися на реалізації завдань в напрямку виявлення колаборантів та фактів їх колабораційної діяльності; запобіганні та врегулюванні конфлікту інтересів.

Учасникам навчання доведено інформацію щодо відповідальності,  передбаченої законодавством за порушення вимог фінансового контролю, роз’яснено норми ст.ст. 3662, 3663 КК України, ст. 1726 КУпАП та ст. 651 Закону України «Про запобігання корупції».

Працівникам наголошено на актуальності питань виявлення колаборантів та фактів їх колабораційної діяльності, роз’яснено дії, вчинені особою, уповноваженою на виконання функцій держави чи місцевого самоврядування, що підпадають під ознаки складу кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 110, ст.ст. 111, 1111, 1112 Кримінального кодексу України.

Окрім того, доведено інформацію про застосування норм антикорупційного законодавства в частині запобігання/врегулювання конфлікту інтересів, роз’яснено  поняття потенційного та реального конфлікту інтересів, відмінності між ними, порядок запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, відповідальність за вчинення таких дій, прийняття рішень в умовах конфлікту інтересів.

Загалом, з початку 2023 року, головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції Управління з працівниками УДМС у Сумській області проведено п’ять навчальних заходів антикорупційного спрямування.

Управління ДМС у Сумській області

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Державна архівна служба України презентує унікальний документ Національного архівного фонду: Гр...

Прочитайте повну статтю

У Замлинні на Волині відбулися майстерні польсько-українського примирення

Прочитайте повну статтю

День рибалки 2024: рибогосподарники отримали вітання з нагоди професійного свята

Прочитайте повну статтю

Підсумки тижня: команда ФДМУ провела успішних аукціонів на 33,21 млн гривень

Прочитайте повну статтю

Велика приватизація: Уряд затвердив стартові ціни та умови продажу готелю «Україна» та «Об`єдна...

Прочитайте повну статтю

Керівник психологічної служби МВС розповів у інтерв'ю, як дбають про ментальне здоров'я гвардій...

Прочитайте повну статтю

В Україні стартувало впровадження електронних протоколів для документування правопорушень у сфе...

Прочитайте повну статтю

Електронні консультації з громадськістю

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь