«Хочу окремо відзначити наших людей, які знешкоджують залишені окупантом міни й російські боєприпаси», – Президент України про службовців МВС


Березень 20
15:16 2023

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні відзначив піротехніків ДСНС, вибухотехніків Національної поліції та саперів Національної гвардії, які знешкодили понад 100 тисяч гектарів вибухонебезпечних територій.

«Особливо відзначу піротехніків ДСНС. Олександра Дворецького з Тернополя та Романа Шутила з Луганщини, які майже шість місяців поспіль працюють на Херсонщині, повертаючи безпеку українцям. Дякую вам!

Дякую Роману Радавчуку з Київщини, який працює на Миколаївщині, розміновуючи об’єкти енергетики. Дякую Василю Поповичу з Чернівців за розмінування в Донецькій області. Євгену Захарову з Києва – за розмінування в Харківській області.

Бажаю якнайшвидшого одужання Євгенію Мельнику, Андрію Маковійчуку, Віталію Руденку, Володимиру Кляпчуку, Владиславу Баку… Це піротехніки ДСНС, які розміновували територію Херсонщини й зазнали поранень.

Я дякую вибухотехнікам нашої поліції. Андрію Ільківу, Тарасу Салу, які працювали в деокупованих районах Київської та Харківської областей.

Дякую Анатолію Чечельницькому за розмінування на Миколаївщині. 

Дякую Ігорю Заболотньому, Тетяні Кузубовій, Валерію Онулу, Марині Островській і В’ячеславу Яровому за розмінування на Харківщині, Донеччині, Чернігівщині, Херсонщині, Київщині.

Дякую саперам Національної гвардії України та наших Збройних Сил!

Вигнати окупанта, очистити нашу землю від усіх слідів держави-зла, покарати терористів – це наші завдання. Завдання, які ми виконаємо», - заявив Президент.

Зазначимо, що приблизно 30% територій України лишаються забрудненими вибухонебезпечними предметами. За словами міністра МВС Ігоря Клименка, нині загальна площа деокупованих територій складає майже 20 тисяч квадратних кілометрів від Харківщини до Миколаївщини. Масштабна робота на цих територіях охоплює декілька ключових аспектів: проведення стабілізаційних заходів, оперативне та надалі гуманітарне розмінування.

Офіс Президента України

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь