Сенсація

1,5 млн грн збитків: головному бухгалтеру одного з ліцеїв Харківщини повідомлено про підозру


Листопад 20
21:15 2023

Зловмисниця відхилила найбільш економічно вигідну пропозицію для проведення капітального ремонту навчального закладу, чим спричинила державі чималі збитки. 

У межах досудового розслідування поліцейські встановили, що головним бухгалтером комунального закладу, яку призначено уповноваженою особою з питань публічних закупівель, було прийнято рішення про проведення процедури відкритих торгів на капітальний ремонт комунального закладу. 

На офіційному веб-порталі уповноваженого органу було опубліковано оголошення про проведення відкритих торгів на закупівлю виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт ліцею. 

До у часті у закупівлі були допущені двоє учасників: один з ціновою пропозицією  2 400 000 гривень, а інший з ціновою пропозицією 3 830 000 мільйонів гривень. Натомість уповноваженою особою було відхилено найбільш економічно вигідну пропозицію та перераховано кошти у сумі 3 830 000 гривень приватному підприємству за виготовлення проєктно-кошторисної документації.

За результатами судово-економічної експертизи головний бухгалтер спричинила збитки державі у сумі 1 430 000 гривень. 

Слідчі повідомили 59-річній жінці про підозру у вчиненні злочину, передбаченого за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Процесуальне керівництво здійснює Харківська окружна прокуратура Харківської області.

Національна поліція України

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії