Сенсація

15 мобільних класів безпеки - у 10 регіонів України: UNICEF урочисто передали Міністерству внутрішніх справ України сертифікати


Жовтень 09
18:30 2023

За ініціативи Міністерства внутрішніх справ України та у співпраці з дитячим фондом ООН "UNICEF" 10 областей України отримають мобільні класи безпеки.

Урочиста передача сертифікатів на користування класами відбулась сьогодні у Києві. До участі у заході долучились Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко, Голова представництва дитячого фонду ООН "UNICEF" в Україні Мурат Шахін, очільники Державної служби України із надзвичайних ситуацій та Національної поліції України, рятувальники та поліцейські.

У цих мобільних класах безпеки діти здобуватимуть знання щодо загроз, які несуть міни та вибухонебезпечні предмети, а також дізнаватимуться правила безпеки та поведінки у таких випадках. 

"Унаслідок підриву на вибухонебезпечних предметах майже 250 людей загинули, ще близько 500 отримали поранення. Ініціатива мобільних класів безпеки має на меті вберегти людей від цієї загрози та інших викликів воєнного часу", - наголосив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. 

Сьогодні передано перші 15 автомобілів мобільних класів, ще 5 незабаром надійдуть.

"Ці автомобілі поїдуть в 10 областей України та місто Київ. Вони працюватимуть саме в тих віддалених районах і громадах, де діти не можуть вчитися на денній формі навчання. У класах представлене все необхідне, що має знати дитина. Навчальні програми постійно оновлюватимуться, адже ворог щоразу застосовує нові засоби убивства на території нашої держави", - зазначив Ігор Клименко.

МВС уже підготувало 44 фахівці ДСНС та Нацполіції, які працюватимуть спільно з викладачами в цих мобільних класах безпеки. Окрім того, нині в Україні функціонують 1700 стаціонарних класів безпеки.

Україна є однією із найбільш замінованих країн світу. 174 тисячі квадратних кілометрів знаходяться під мінним забрудненням або під забрудненням нерозірванних мін та снарядів.

Станом на сьогодні двоє дітей загинули від ураження мінами в Україні, 38 - отримали поранення. Близько 6 мільйонів громадян наразі знаходяться під загрозою мінної безпеки.

Департамент комунікації МВС України

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії