Сенсація

2,3 млн гривень збитків на закупівлі одягу для військовослужбовців: екс-посадовцю Херсонської ОДА повідомлено про підозру


Жовтень 09
21:15 2023

Правоохоронці Херсонської області повідомили екс-керівнику Департаменту обласної державної адміністрації про підозру.

Після деокупації правобережжя Херсонщини обласною владою було прийняте рішення про закупівлю необхідного одягу для військовослужбовців.

Замовлення обмундирування доручили здійснити тодішньому 38-річному директорові Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Херсонської обласної державної адміністрації. В останні дні грудня 2022 року посадовець підписав акт приймання частини замовленого товару, а саме штанів вітровологих захисних зимових та черевиків із високими берцями. Однак фактична кількість предметів отриманого одягу була значно меншою від зазначеного у накладній.

Загальна сума, яка була переплачена фірмі-постачальнику, склала майже 2,3 мільйона гривень.

Слідчі кваліфікували протиправні дії експосадовця за ч. 2 ст. 367 (Службова недбалість Кримінального кодексу України. Тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам.

Фігуранту повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Нині вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Національна поліція України

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії