Сенсація

28 квітня: Ситуація в соціальній сфері станом на 20:00


Квітень 28
21:44 2022

Головне:

Внутрішньо переміщеним українцям мають надавати меддопомогу без направлень та декларацій. Внутрішньо переміщені особи можуть бути прийняті у будь-якій лікарні, якщо вона здатна забезпечити необхідне лікування, а відсутність декларації не є перепоною для отримання первинної медичної допомоги.

Організовано 12-й медичний конвой для евакуації маленьких українців із зон бойових дій. В Україні триває робота з реалізації так званих «конвоїв життя» для евакуації українських онкохворих дітей із зон бойових дій. Наразі організовано вже 12-й медичний конвой, що надав шанс на порятунок 12 дітям, які прямують на лікування до передових клінік Європейського Союзу. Діти, віком від 7 місяців до 15 років, з Київщини, Хмельниччини, Херсонщини, Житомирщини та Полтавщини спочатку були направлені до Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру (ЗУСДМЦ) для необхідного обстеження та медичної підтримки. Нині ЗУСДМЦ є спеціальним хабом, куди евакуюють пацієнтів із різноманітними захворюваннями, у тому числі й онкологічними та онкогематологічними патологіями, а також пацієнтів, які потребують паліативної опіки. Близько 30% усіх пацієнтів залишаються у Центрі, продовжують тут лікування та успішно його завершують.

Рада Європи створила спеціальну сторінку для адаптації українських дітей до європейських освітніх стандартів. Секретаріат Комітету з питань освіти Ради Європи інформує, що на веб-сайті Департаменту освіти Ради Європи створено спеціальну веб-сторінку Education in time of crisis’ «Освіта під час кризи». Веб-сторінка створена за результатами проведених дебатів «Освіта під час кризи: надзвичайні заходи для українських біженців і країн їхнього перебування» 15-17 березня 2022 року в місті Страсбург (Франція) на засіданні Керівного комітету Ради Європи з питань освіти.

Вступ-2022: створено онлайн-версію демонстраційного національного мультипредметного тесту. Від сьогодні на базі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти можна пройти онлайн-версію демонстраційного національного мультипредметного тесту. Інтерфейс демонстраційного тестувальника відрізняється від реального НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їхнього виконання запропонований варіант аналогічний до вступного тесту. Тестувальник може мати певні затримки із роботою через велику кількість потенційних учасників. Варто перевірити налаштування систем безпеки на комп'ютері або скористатися іншим браузером для роботи. Пройти НМТ необхідно за 90 хвилин, упродовж яких потрібно виконати 60 завдань із трьох навчальних предметів:

єДопомога: за тиждень волонтери підтримали онлайн 258 родин на суму понад 100 тисяч гривень. На платформі єДопомога діє можливість допомагати онлайн постраждалим від війни з будь-якого куточку світу. Заступник Міністра соціальної політики України Костянтин Кошеленко повідомив, що за підсумками першого тижня завдяки платформі 258 сім'ям була надана допомога онлайн. За сім днів загальна сума волонтерської онлайн-підтримки склала 109 500 гривень. 258 сімей отримали можливість завітати до магазинів-партнерів та придбати товар за Передплатою єДопомога на суму 200, 500 або 1000 гривень. Майже 60% цих Передплат вже використано людьми.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Розʼяснення новацій податкового законодавства, які запроваджуються з 16 червня 2024 року, – спі...

Прочитайте повну статтю

Олена Висоцька та Маргарита Сокоренко взяли участь у 1501‑му (DH) засіданні КМ РЄ щодо виконанн...

Прочитайте повну статтю

Міжнародний день архівів

Прочитайте повну статтю

Сапери ДСНС вилучили фугасну бомбу з приватного домогосподарства у Костянтинівці

Прочитайте повну статтю

Новий випуск спецпроєкту МВС «Герої». Історія офіцера Нацгвардії, майора Христини Бойчук з пози...

Прочитайте повну статтю

Браконьєри на гачку: рибпатрульні Держрибагентства ловлять порушників правил рибальства на водо...

Прочитайте повну статтю

«Україна буде готова повноцінно стати частиною європейської митної інфраструктури до моменту ре...

Прочитайте повну статтю

Коли в Україні зʼявиться Містобудівний кодекс?

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь