96,23% освітян вже долучилися до вакцинальної кампанії


Грудень 30
18:07 2021

Всеукраїнська вакцинальна кампанія триває, станом на 30 грудня 2021 року до неї долучилися 96,23% освітян, з яких двома дозами вакцини вже щеплено 90,86% працівників, це більше 1 млн 86 тисяч осіб. Про це повідомив Міністр Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.

Найвищі показники щеплених двома дозами по областях:

Найбільшу кількість вакцинованих повним циклом працівників станом на 30 грудня демонструють заклади:

Дистанційно продовжують працювати 113 закладів загальної середньої освіти, а на канікулах перебуває 7527 шкіл.

«Вкотре хочу подякувати за проведення комунікаційної кампанії з питань вакцинації всім причетним, адже спільними зусиллями ми наближаємося до стовідсоткового показника вакцинації серед освітян. Вірю, що наступний рік ми зможемо розпочати з максимального показника вакцинованих», – зазначив Міністр.

Нагадаємо, станом на 24 грудня 2021 року двома дозами вакцини було щеплено понад 1 млн 75 тис. працівників освіти.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Приватні та державні виконавці: правовий статус і повноваження

Прочитайте повну статтю

Діти Герої: 9-річний Артем Лукащев із Харкова врятував себе та бабусю під час пожежі

Прочитайте повну статтю

Як ветеранам працевлаштуватися у системі МВС: умови та вакансії

Прочитайте повну статтю

Шановні колеги! Вітаємо Вас із Днем державної служби України!

Прочитайте повну статтю

Заступниця Голови ВРП Оксана Кваша в ефірі програми «Факти» ICTV прокоментувала виконання Украї...

Прочитайте повну статтю

На Хмельниччині за розтрату понад 2 млн грн перед судом постане директор коледжу

Прочитайте повну статтю

Без стигми та замовчування: у Чернівцях обговорили допомогу постраждалим від СНПК

Прочитайте повну статтю

Понад 21 млн грн несплачених податків та неякісні вибухові пристрої: ДБР повідомило про нові пі...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь