Сенсація

АРМА розшукало активи зрадників-колаборантів, які ведуть підприємницьку діяльність на окупованих територіях


Лютий 12
18:17 2024

На виконання запиту Служби безпеки України АРМА виявило активи фізичних та юридичних осіб, які здійснювали протиправну господарську діяльність на тимчасово окупованих територіях України чим завдали збитків державі в особливо великих розмірах.

Досудовим розслідуванням встановлено, що  громадяни України  після вчинення збройної агресії з боку країни терориста росії, продовжили здійснювати господарську діяльність у взаємодії з незаконними органами влади на тимчасово окупованих територіях України. Зокрема, ведення оптової торгівлі сільськогосподарської продукції. Фінансуючи та сплачуючи податки на окупованих територіях, Україні завдано збитків в особливо великих розмірах.

Працівники Управління виявлення та розшуку активів  АРМА за допомогою інформаційних і довідкових систем, реєстрів та банків даних проаналізували обсяг інформації щодо бенефіціарних власників та підконтрольних осіб, а також наявності у їхній власності інших активів.

За словами заступника Голови АРМА Павла Великоречаніна, співробітники Агентства виявили наступні активи, що належать підозрюваним:

Отримані дані АРМА спрямувало до СБУ для вжиття відповідних заходів, зокрема, звернення до суду для накладення арешту на виявлені активи.

ТЕГИ: ARMA АРМА

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь