База даних «Український мартиролог XX ст.» поповнилася інформацією ще про 1081 репресовану особу


Жовтень 06
12:29 2023

База даних «Український мартиролог XX ст.» поповнилася картками ще про 1081 постраждалу особу, у тому числі 133 фотодокументами.

Центральний державний аудіовізуальний та електронний архів опрацював інформацію Центрального державного архіву громадських об’єднань та україніки, а також державних архівів Дніпропетровської, Житомирської, Одеської, Сумської, Черкаської, Чернігівської областей.

Відтепер у зазначеній базі даних доступна для широкого кола користувачів інформація про 121 004 репресованих осіб.

Ознайомитися з даними https://archives.gov.ua/um.php Довідково. «Український мартиролог ХХ ст.» – це інформаційно-пошуковий інтернет-проєкт, що розміщений на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України та містить стислу інформацію про постраждалих від репресій 1920-1950-х років: фотопортрет або кілька фотографій (за наявністю), ім’я особи та коротка характеристика роду занять, дати життя, відомості щодо реабілітації, посилання на архів, де зберігаються архівно-слідчі справи та інші дотичні матеріали. Базу даних «Український мартиролог ХХ ст.» презентував Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов 6 листопада 2020 року під час прес-конференції в Укрінформі.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії