Сенсація

«Білий квиток» та переправлення через кордон за 8 тис. доларів: в Одесі викрито ділків


Листопад 21
18:34 2023

Оперативники ДВБ та слідчі запорізької поліції перекрили канал незаконного виїзду чоловіків, які підлягають мобілізації, організований трьома мешканцями Одеси. 

Правоохоронці з’ясували, що спільники обіцяли «клієнтам» виготовити пакет документів про непридатність до проходження військової служби за станом здоров’я. Вартість так званого «білого квитка» становила 7500 доларів. Ще 500 доларів зловмисники брали за «проведення» осіб через офіційні пункти пропуску ДПСУ.

Варто відзначити, що за таку суму чоловікам навіть не потрібно було з’являтися у військкоматі та проходити медкомісію. Виготовлення документів ділки брали на себе, а медичне заключення з фіктивним діагнозом відправляли замовникам через поштові відправлення.

Наразі змовникам готується оголошення про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України. У разі доведення вини фігурантам загрожує до дев’яти років позбавлення волі.

Заходи з викриття проводили оперативники Запорізького управління ДВБ, слідчі ГУ НП в Запорізькій області та працівники СБУ. Процесуальне керівництво - Запорізька обласна прокуратура.

Національна поліція України

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії