«Бізнес: сталий розвиток» — новий курс на Дія.Бізнес від Мережі Глобального договору ООН в Україні, Мінцифри, 12 Goal та сталих бізнесів


Грудень 01
14:09 2021

1 грудня Міністерство цифрової трансформації презентувало новий освітній курс «Бізнес: сталий розвиток», створений Мережею Глобального договору ООН в Україні в партнерстві з Мінцифрою, 12 Goal та сталими бізнесами України.

Безоплатно пройти курс можна на порталі Дія.Бізнес

Це 7 уроків по 7–15 хвилин, що охоплюють питання: 

що таке сталий розвиток і з чого починати його реалізацію в компанії;

як вибирати конкретні цілі сталого розвитку;

хто в компанії повинен бути лідером зі сталого розвитку;

як імплементувати ідеї сталого розвитку в усі бізнес-процеси компанії;

як ці інновації можуть допомогти бізнесу зростати;

як комунікувати та звітувати про сталий розвиток компанії.

У курсі можна дізнатися практичні приклади того, як включати елементи сталого розвитку в бізнес-моделі. Зокрема, своїм досвідом поділилися: Астарта, ДТЕК, МХП, Ґудвеллі Україна, Капарол Україна та Фармак.

Під час презентації курсу заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан заявила, що Мінцифра вболіває за те, щоб українські бізнеси зростали відповідно до найкращих світових практик: 

«Тенденція така, що розвиток успішного бізнесу, який буде масштабуватися, неможливий без свідомого підходу. Саме свідомий і соціально-корисний підхід лежить в основі Цілей сталого розвитку. І сьогодні база знань на порталі для підприємців Дія.Бізнес поповнюється новим освітнім продуктом на цю тему».

Тетяна Сахарук, генеральна директорка Мережі Глобального договору ООН в Україні: «Головна мета Глобального договору ООН в Україні — це залучення бізнесів до реалізації Цілей сталого розвитку. Впродовж п’яти років ми співпрацюємо з величезною кількістю бізнесів в Україні й часто спостерігаємо проблему нерозуміння того, як бізнес може долучатися до реалізації Цілей сталого розвитку. Тому цей курс покликаний навчити компанії впроваджувати ідеї сталого розвитку в свою операційну та стратегічну діяльність. Він також демонструє, як бізнес може покращувати свої фінансові результати та зростати швидше за конкурентів. Сподіваюся, що цей курс надихне українські компанії працювати в парадигмі сталого розвитку».

Анастасія Сліпець, голова громадської організації «12 Ціль»: «Найефективніший спосіб залучення українських бізнесів до концепції сталого розвитку — це донести до бізнесу на прикладі реальних кейсів, що впровадження цілей сталого розвитку — це інвестиції, які в перспективі лише збільшують прибуток. По-перше, за рахунок зростання запиту на стійкість серед українських споживачів (40% українців, жителів великих міст, зважають на сталість виробника або провайдера послуги при обранні такого виробника або провайдера). По-друге, за рахунок відкриття експортних можливостей». 

Трансляцію презентації курсу можна подивитися на Facebook-сторінці Мінцифри.  

Нагадаємо, що з метою створення курсу в липні 2021 року Міністерство цифрової трансформації України підписало Меморандум про взаєморозуміння з Мережею Глобального договору ООН в Україні.  

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Студентів-міжнародників ознайомили з Конвенцію про захист професії адвоката

Прочитайте повну статтю

Комітет з питань аграрної та земельної політики заслухав інформації Фонду державного майна Укра...

Прочитайте повну статтю

Держгеонадра презентували стан імплементації європейських директив у галузеве законодавство

Прочитайте повну статтю

Водолази-сапери ДСНС удосконалюють навички підводного розмінування в Литві

Прочитайте повну статтю

Катерина Павліченко провела зустріч з директором Офісу ЮНОПС в Україні, Молдові та Польщі – Мас...

Прочитайте повну статтю

Вижили двічі: поліція евакуювала маломобільне подружжя з Костянтинівки (Відео)

Прочитайте повну статтю

У ВР обговорили проблеми імплементації Конвенції про захист професії адвоката

Прочитайте повну статтю

У Чернівцях відбулася міжнародна зустріч з представниками ЄС

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь