Боєць бригади Нацполіції «Лють» з позивним «Немо»: історія одного бойового виходу


Жовтень 09
21:14 2023

Військовослужбовець з позивним «Немо» на війні з 2018 року. Брав участь в ООС на сході країни в підрозділі «Святослав», а тепер воює у батальйоні «Еней» бригади «Лють».

«Міномети почали працювати по нашому підрозділу з моменту висадки. Ми просуватися в бік села і помітили противника. Відразу зав’язався бій! Відстань між нами була до двадцяти метрів. Ворог був добре укріплений та не збирався так просто відступати», - згадує «Немо». Ця ситуація сталася на околицях Кліщіївки під час штурму ворожих позицій, у якому брав участь підрозділ «Еней».

«Сам бій проходив добре. В нас багато, що виходило, ініціатива почала переходити на наш бік. У той момент, як ми почали «давити», наш сектор накрила арта, на нас полетіли касетні снаряди. Я тоді ще здивувався, бо ж осколки від тих касет летіли і в їхніх бійців, які теж були в зоні ураження», - розповів боєць. В бригаді «Лють» герой від початку її створення. А ця історія трапилася під час його третього виходу.

«Уламки від снарядів трощили все на своєму шляху. Я бачив, як вони вбивають ворога, як ранять наших хлопців. Проте ми продовжували вести вогонь, бо противник не зупинявся і «валив» на нас. В якийсь момент мене наче щось вдарило мене. На декілька секунд взагалі розгубився, стало темно в очах і я відчув сильний біль у грудях», - згадує штурмовик. 

Сам «Немо», як і більшість побратимів його підрозділу, родом із Кропивницького. Разом вони пройшли довгий шлях - і «Еней» для них, як друга родина.

«Коли я прийшов до тями, відразу звернув увагу на нашого пораненого бійця. Мене охопила сильна злість та ненависть до противника. Хотілося розірвати їх всіх на шматки. В той момент до мене підбіг мій командир «Акула», запитав, чи зі мною все добре», - розповідає боєць.

«Акула» дав чіткі вказівки і ми продовжували бій, бо потрібно було евакуювати наших хлопців. Ворог зазнав великих втрат під час того бою. Тяжко було порахувати їхні трупи, вони були просто всюди!», - не приховує емоцій «Немо». 

Тоді бійці бригади «Лють» виконали завдання, чим пришвидшили повернення Кліщіївки. 

Національна поліція України

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

​Привітання Голови Ради суддів України з Днем Збройних Сил України

Прочитайте повну статтю

Розпочато реалізацію ініціативи Глави держави із забезпечення житлом Героїв України та їхніх сі...

Прочитайте повну статтю

Голова Верховної Ради України зустрівся у межах робочого візиту із членами Палати представників...

Прочитайте повну статтю

На Черкащині рибоохоронцями попереджено масовий мор риби у Кременчуцькому водосховищі

Прочитайте повну статтю

Реєстр зброї та документи закордоном: на засіданні Кабміну прийнято низку постанов, розроблених...

Прочитайте повну статтю

Брав участь у проведенні псевдореферендуму в Херсоні: повідомлено про підозру колаборанту

Прочитайте повну статтю

Прибутку на мільйон гривень щомісячно та товару на 9 млн грн: ліквідовано масштабне підпільне в...

Прочитайте повну статтю

Книга рекордів прикордонника з позивним «Африка»

Прочитайте повну статтю