Чернігівщина: урочистості до Дня працівників сільського господарства


Листопад 20
12:17 2023

Споконвічно Україна була і залишається хлібним краєм, осередком міцних сільськогосподарських традицій, а напружена хліборобська праця – визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання. Сільськогосподарська наука зовсім непроста. Щоб праця на рідних теренах приносила плоди, потрібні і знання, і любов до землі. Завдяки золотим рукам, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива. Їх по праву називають годувальниками.

День працівників сільського господарства – це професійне свято усіх дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання, творців народного добробуту, опори країни. Воно увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік.

З нагоди цього свята в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернігівській області пройшли урочистості. З вітальним словом звернувся до присутніх начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішен. Він подякував усім за сумлінну роботу, висловив щирі побажання міцного здоров’я, щастя, подальших професійних успіхів, рясних сходів і щедрих ужинків на вільній українській ниві та відмітив кращих із кращих. З рук очільника отримали нагороди наступні працівники управління:

1. За значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва області, вагомі трудові досягнення та з нагоди Дня працівників сільського господарства оголошено Подяку голови Чернігівської обласної державної адміністрації

2. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників сільського господарства оголошено Подяку голови Чернігівської обласної ради

3. Нагороджені Почесною грамотою Головного управління за зразкове виконання своїх посадових обов’язків, особисті трудові досягнення у професійній діяльності та з нагоди Дня працівників сільського господарства:

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

​Привітання Голови Ради суддів України з Днем Збройних Сил України

Прочитайте повну статтю

Розпочато реалізацію ініціативи Глави держави із забезпечення житлом Героїв України та їхніх сі...

Прочитайте повну статтю

Голова Верховної Ради України зустрівся у межах робочого візиту із членами Палати представників...

Прочитайте повну статтю

На Черкащині рибоохоронцями попереджено масовий мор риби у Кременчуцькому водосховищі

Прочитайте повну статтю

Реєстр зброї та документи закордоном: на засіданні Кабміну прийнято низку постанов, розроблених...

Прочитайте повну статтю

Брав участь у проведенні псевдореферендуму в Херсоні: повідомлено про підозру колаборанту

Прочитайте повну статтю

Прибутку на мільйон гривень щомісячно та товару на 9 млн грн: ліквідовано масштабне підпільне в...

Прочитайте повну статтю

Книга рекордів прикордонника з позивним «Африка»

Прочитайте повну статтю