Сенсація

Давид Арахамія: Для ухвалення змін до бюджету-2023 довелося пройти більш як тисячу фейкових правок


Жовтень 07
12:15 2023

Після тривалого розгляду змін до бюджету цього року Парламент прийняв законопроект №10038, який передбачає збільшення видатків на понад 322 млрд грн. Гроші підуть на фінансування галузі безпеки й оборони.

Як розповів народний депутат, Голова парламентської фракції «Слуга Народу», член парламентського Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Давид Арахамія, процес розгляду йшов надзвичайно важко, хоча сам бюджет дуже простий.

«Тут усе просто — передбачено додаткове виділення грошей на оборону. Я не розумію, як можна не голосувати за питання, пов’язані з посиленням нашої оборони. Однак, на жаль, довелося розглядати більш як 1000 фейкових правок. Мені здається, що таким чином просто намагалися затягнути процес, адже наступний законопроєкт — переспрямування військового ПДФО з бюджетів громад у бюджет держави для витрат, пов’язаних із війною. Очевидно, є багато людей, яким подобається бруківка, а не артилерія», — зазначив політик.

Він наголосив, що після такого довгого розгляду остаточний варіант документа залишився практично в тому ж вигляді, як і був проголосований на Комітеті.

«Гроші виділяються на сили безпеки й оборони, із них 80% коштів — це зарплати нашим військовим. Саме тому й дивно, що виникли суперечки з цієї теми», — підкреслив народний депутат.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії