Делегація Мінветеранів в Естонії зустрілася з представниками сектору оборони та українською діаспорою


Листопад 13
13:00 2021

Делегація Міністерства у справах ветеранів України з робочим візитом відвідала Естонію. Представники Мінветеранів взяли участь у роботі 15-ї щорічної Балтійської оборонної конференції та провели низку робочих зустрічей.

Делегація Міністерства відвідала Центр реабілітації військових в Селі. Там вони зустрілися з українськими військовослужбовицями, які проходять реабілітацію, та обговорили з ними гендерні питання проходження військової служби і перехід від військової кар’єри до цивільного життя.

Також делегація Мінветеранів провела зустріч з представниками Ліги оборони Естонії (Kaitseliit).

«Під час змістовної зустрічі були обговорені питання структури територіальної оборони Естонії, залучення ветеранів до тероборони, умови підготовки військовослужбовців та залучення молоді до військово-патріотичного виховання», – розповів радник міністра Артем Боровик. 

Крім цього, делегація взяла участь у панельній дискусії – презентації дослідження «Стійка Україна – крихка мозаїка? Суспільство, медіа, безпека і перспективи», організатором якого є Міжнародний центр оборони та безпеки (ICDS). Нагадаємо, що міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна на цій презентації виступила в онлайн-режимі.

Під час робочого візиту до Естонії делегація Мінветеранів також зустрілася з міністром оборони та виконуючим обов’язки заступника міністра оборони Естонії. На зустрічі були обговорені питання соціального забезпечення, психологічної та медичної реабілітації ветеранів, перехід з військової кар’єри до цивільного життя, вшанування ветеранів та загиблих військовослужбовців, проведення загальнонаціональних заходів з підтримки ветеранів.   

Делегація Міністерства презентувала Український ветеранський фонд та подарувала представникам міністерства оборони Естонії продукцію, виготовлену українськими ветеранами.

Крім цього, представники Мінветеранів зустрілися з керівництвом Центру підтримки військовослужбовців Сил оборони Естонії та ознайомилися з досвідом розбудови структури надання цифрових послуг у брифінговому центрі e-Estonia. 

«Також була проведена зустріч з представниками української діаспори, яка відбулася в Посольстві України в Естонії, – розповіла радниця міністра Світлана Кашенець. – Ми презентували Український ветеранський фонд, який запрацює з 2022 року, обговорили підтримку України діаспорами та подякували їм за патріотичну позицію. Також делегація Мінветеранів презентувала представникам української діаспори ветеранську продукцію».

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Ухилянти та знищений ворожий комплекс: ситуація на кордоні за добу

Прочитайте повну статтю

«Поїхав на війну з колегами, а повернувся з побратимами», – історія поліцейського про виконані...

Прочитайте повну статтю

Український інститут національної памʼяті відзвітував про роботу у 2023 році

Прочитайте повну статтю

Ми боремося не тільки за гроші для України, а й за прецедент, - Кіра Рудик про конфіскацію акти...

Прочитайте повну статтю

У Комітеті з питань енергетики та житлово-комунальних послуг відбувся круглий стіл на тему: «Ро...

Прочитайте повну статтю

Виступ Віцеспікерки Верховної Ради України Олени Кондратюк до десятих роковин розстрілів на Май...

Прочитайте повну статтю

Віталій Безгін: Головне завдання ТСК щодо ефективності влади в Києві – підготувати законодавчі...

Прочитайте повну статтю

Верховна Рада України прийняла Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про місцеве...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь