Денис Mалюська: Потужна юридична кооперація працює на результат!


Березень 21
12:29 2023

Президент України Володимир Зеленський у понеділок звернувся до учасників конференції міністрів юстиції. Виступаючи із відеозверненням в Ланкастер-хаусі в центрі Лондона, де зібралися міністри юстиції з усього світу, він закликав їх підтримати всі елементи міжнародних зусиль, «щоб агресор був точно покараний».

За словами Президента України, «коло партнерів, готових працювати разом, щоб покарати росію за агресію, неминуче розширюється. І робить перспективу покарання все більш реалістичною». За словами Генпрокурора України Андрія Костіна, його «відомство вже ініціювало розслідування понад 72 000 воєнних злочинів».

На зустрічі, було представлено понад 40 країн.

Міністр юстиції України Денис Малюська у своєму виступі на конференції зазначив, що «існує не лише потужна воєнна підтримка України. Існує також і міцна юридична кооперація, яка працює на результат!»

Денис Малюська, міністр юстиції України: «ми бачимо, як російські піхотинці скрупульозно виконують незаконні накази, віддані кремлем. Багато сімей втратили своїх рідних, регіони - інфраструктуру, ціла країна була напівзруйнована російськими солдатами. Ці збитки мають бути компенсовані», - наголосив Денис Малюська.

За словами заступниці Міністра юстиції України Ірини Мудрої, тут у Великій Британії, у Лондоні було відкрито «новий правовий рік».

«Сьогоднішня подія - це своєрідний «юридичний Рамштайн», який проводиться вже вдруге (перший був в липні 2022, в Гаазі). І сьогодні вже 40 країн (серед яких майже всі європейські, а також США, Канада, Японія, Південна Корея, Еквадор, Фіджі та інші) приєдналися до глобальної юридичної коаліції протистояння агресії. І тоді і зараз країни-партнери ставлять собі за мету: переслідування злочинців, що розпочали війну в Україні. Також подібні конференції - це вже не просто демонстрація єдності всього світу, а конкретні дії, свідками результатів яких ми вже були», - наголосила Ірина Мудра.

До відома: ордер на арешт пана путіна, виданий МКС, став першим, виданим проти лідера однієї з п'яти постійних країн-членів Ради Безпеки ООН.

Цього року Великобританія збільшує свою фінансову підтримку суду, що базується в Гаазі в Нідерландах, до 1 мільйона фунтів стерлінгів, і очікується, що інші країни також візьмуть на себе зобов'язання щодо надання фінансової та практичної допомоги.

20 березня в Лондоні відкрили організовану Великобританією й Нідерландами конференцію міністрів юстиції, яка має підтримати Міжнародний кримінальний суд (МКС) і його розслідування злочинів, скоєних росією в Україні.

Відео за посиланням: https://youtu.be/-_qLzoLBFqY

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Основні версії, які розглядають на цю хвилину: особиста неприязнь, громадсько-політична діяльні...

Прочитайте повну статтю

Перші результати розслідування вбивства Ірини Фаріон мають бути готовими до ранку - Ігор Климен...

Прочитайте повну статтю

Володимир Зеленський про замах на Ірину Фаріон: "Усі необхідні сили Нацполіції та СБУ задіяні,...

Прочитайте повну статтю

Ірина Фаріон, поранена сьогодні у Львові, від отриманих травм померла в лікарні

Прочитайте повну статтю

Володимир Зеленський: "Російський ракетний удар по Миколаєву. Станом на цей час відомо про пʼят...

Прочитайте повну статтю

Як подбати про безпеку під час відключень у літній період: прості правила

Прочитайте повну статтю

Ігор Клименко: "Миколаїв. Ворог атакував середмістя, серед загиблих - дитина"

Прочитайте повну статтю

Ігор Клименко: "Напад на Ірину Фаріон кваліфіковано як замах на умисне вбивство"

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь