Денис Шмигаль: Вже зараз ми формуємо візію для нової України


Травень 03
19:21 2022

Для Уряду важливо вже зараз сформувати план відновлення та трансформації України. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів 3 травня.

Як підкреслив Глава Уряду, уже зараз держава формує візію для нової України. За його словами, план відновлення матиме два виміри: регіональний та параметричний.

«Регіональний — це коли країни-партнери, міста-побратими або корпорації допомагають у відновленні конкретного українського міста чи регіону. Наприклад, Данія погодилася допомагати із відновленням Миколаєва. Італійське Бергамо — із відновленням Бучі», — відзначив Денис Шмигаль.

Параметричний підхід, за словами Прем’єр-міністра, — це програма Національної ради з відновлення, яка напрацьовує параметри відбудови та трансформації кожного сектору економіки.

«Це нові підходи й нові політики. Сучасні та європейські. Мета — не просто відбудувати зруйноване, а побудувати сучасну європейську цивілізовану державу», — зауважив Денис Шмигаль.

Щоб процес був системним і більш прозорим, невдовзі буде запущено u24.gov.ua — платформу для збору коштів на підтримку України в межах глобального проекту United24, який ініціював Президент України Володимир Зеленський.

«Кожна людина у світі може зробити пожертву й допомогти Україні боротися за нашу свободу. Ми хочемо об’єднати світ навколо підтримки нашої держави. Простих людей, благодійні фонди, міжнародні компанії, лідерів думок в усьому світі. Створення платформи необхідне також, аби продемонструвати максимальну прозорість і відкритість щодо використання зібраних коштів: куди та кому вони спрямовуються», — відзначив Прем’єр-міністр.

За словами очільника Уряду, кошти планується розподілити за трьома основними напрямками. Оборона й розмінування, гуманітарна й медична допомога, а також відбудова України.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Чемпіонат України з ловлі хижої риби спінінгом з човна: захоплюючі змагання та вражаючі результ...

Прочитайте повну статтю

На Волині експосадовця управління ДАБІ засуджено до 5 років позбавлення волі за хабарництво

Прочитайте повну статтю

Воєнні злочини росії та втрати українського спорту – Олексій Хоменко розповів про притягнення п...

Прочитайте повну статтю

АРМА забезпечило надходження чергового траншу у 77 млн грн до державного бюджету від управителя...

Прочитайте повну статтю

Працівники АРМА отримали відомчі відзнаки до Дня державного службовця України

Прочитайте повну статтю

Україна підписала Угоду з ЄС щодо залучення 27 млрд євро в рамках Ukraine Facility протягом 202...

Прочитайте повну статтю

Заборонено діяльність політичної партії «НАШ КРАЙ»

Прочитайте повну статтю

Уряд Німеччини передав 41 вантажівку для Державної прикордонної служби

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь