Держмитслужбою у взаємодії з експертами Програми з підтримки управління державними фінансами (EU4PFM) проведений навчальний вебінар з представником компанії «Kia Corporation Ltd.», присвячений ідентифікації оригінальних та контрафактних товарів


Жовтень 09
12:24 2023

У межах започаткованого у 2023 році циклу щомісячних вебінарів з питань захисту майнових прав інтелектуальної власності Держмитслужбою та проектом EU4PFM проводяться навчальні заходи з метою удосконалення діяльності у сфері сприяння захисту прав інтелектуальної власності при переміщенні товарів через митний кордон України та всебічного ознайомлення з відповідним законодавством та практиками країн ЄС. 

В поточному році участь у таких заходах взяли представники таких компаній, як: APPLE Inc., LEGO Group,  «PUMA SE», ANDREAS STIHL AG & Co. KG»; CNH Industrial (бренди New Holland Agriculture, Miller, Case IH Agriculture, STEYR); ZF Friedrichshafen AG. 

У продовження циклу навчальних заходів 6 жовтня 2023 року відбувся черговий вебінар. Головною темою заходу стали  основні ознаки оригінальних товарів компанії «Kia Corporation Ltd.» та товарів, що підозрюються в порушенні прав інтелектуальної власності. Участь у заході взяли понад 100 посадових осіб митних органів.

Міжнародний експерт проекту EU4PFM з Болгарії Георгій Георгієв, якого вже добре знають та високо цінують українські митники за компетентність та чіткість викладу і донесення матеріалу, продовжив знайомити колег з України з найкращими європейськими практиками боротьби з контрафактом та особливостями законодавства ЄС, що регулює різноманітні аспекти протидії потраплянню підробок на територію країн Євросоюзу. Експерт у своїй презентації зробив акцент на структурі та напрямах діяльності спеціалізованого підрозділу митного органу. 

Південно-корейську компанію «Kia Corporation Ltd», яка є однією з числа лідерів по виробництву автомобілів і запчастин до них, представив Тім Готсчалк (Tim Gottschalk). Під час своєї презентації пан Готсчалк ознайомив учасників вебінару з основними ознаками оригінальних товарів компанії, зосередившись на ознаках, які дають можливість виявити підробку навіть високого рівня виконання.  

Навчальні заходи такого формату дозволяють підвищити рівень обізнаності українських митників в застосуванні європейської практики у сфері захисту прав інтелектуальної власності. Спілкування з представниками компаній-правовласників, які зацікавлені в якомога тіснішій координації з українськими митниками, має на меті підвищити ефективність та результативність заходів сприяння. Під час таких вебінарів митники отримують ексклюзивну інформацію про ознаки як оригінальних, так і підроблених товарів. Така інформація дозволяє краще ідентифікувати контрафакт, а отже, не лише сприяти захисту прав компаній-виробників, а й захистити інтереси українських споживачів

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Розстріляні росією: Андрій Сорока поїхав на завдання перед ротацією та не повернувся назад

Прочитайте повну статтю

Представники командування Національної гвардії відвідали бійців, які проходять лікування

Прочитайте повну статтю

Боронив східні кордони, тепер повернувся до улюбленої справи: історія прикордонника-кінолога

Прочитайте повну статтю

Топ-10 трендів у галузі аквакультури 2023 року: креветківництво

Прочитайте повну статтю

Держенергоефективності та “Schneider Electric Україна” домовилися про співпрацю задля впровадже...

Прочитайте повну статтю

Олександр Корнієнко: Нині є величезний шанс реформувати не лише законодавство та правову систем...

Прочитайте повну статтю

Тетяна Кірієнко: Співпраця з бізнес-асоціаціями завжди у фокусі уваги

Прочитайте повну статтю

Викрито озброєне злочинне угруповання рейдерів у Києві

Прочитайте повну статтю