Сенсація

Держпродспоживслужба та Вінницький національний технічний університет визначили напрямки співробітництва


Грудень 05
12:18 2023

Заступник Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергій Захарін відвідав Вінницький національний технічний університет, де ознайомився із станом підготовки майбутніх фахівців, а також використанням в освітньому процесі сучасних цифрових технологій.

Сергій Захарін презентував науково-педагогічним працівникам університету основні результати роботи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Велика увага приділяється підтримці цифровізації основних управлінських процесів. Успішно модернізуються електронні реєстри, активно удосконалюються наявні сервіси електронної демократії. В регіональних лабораторіях встановлюються новітні апарати, в роботі яких використовується сучасне програмне забезпечення.

Ректор Вінницького національного технічного університету доктор технічних наук професор Віктор Біліченко розповів про науковий, освітній та інноваційний потенціал закладу вищої освіти. Зокрема, презентував наукові здобутки у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, а також інформаційної безпеки.

Сергій Захарін ознайомився з роботою навчальних і наукових лабораторій. Зокрема, спостерігав за роботою тренажерів, де студенти опановують навички пілотування безпілотних літальних апаратів. Програма дозволяє встановити різні умови польоту (у тому числі різні погодні умови).

Представник Держпродспоживслужби також ознайомився з роботою кафедр, що здійснюють підготовку фахівців з інформаційно-комунікаційних технологій та кіберзахисту.

“Сучасний фахівець має володіти різноманітними цифровими навичками, які використовуються в реальній практиці. Тому Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів підтримує зусилля закладів вищої освіти по подальшому впровадженню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, а також підготовки відповідних фахівців. Окрім того, ми охоче беремо участь у всіх можливих активностях, які передбачають опанування студентами сучасних програмних продуктів у сфері безпечності харчових продуктів, ветеринарної медицини, фітосанітарної безпеки, підтримки санітарно-епідеміологічного благополуччя. Ми обговорили можливі формати взаємодії фахівців Держпродспоживслужби та науковців Вінницького національного технічного університету, домовились про розширення співробітництва у реалізації освітніх і наукових проєктів. Зокрема, нам цікаві новітні наукові та інноваційні розробки, що можуть бути використані в управлінській практиці, у тому числі у сфері цифровізації сфери безпечності харчових продуктів», – зазначив Сергій Захарін.

Будуємо цифрову державу: без бюрократії, черг та корупції.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

З початку повномасштабної війни у Міграційній службі оформлено понад 8 млн паспортних документі...

Прочитайте повну статтю

«ХАРТІЯ». ГВАРДІЯ НАСТУПУ. Як все починалося

Прочитайте повну статтю

Вчора з Центрального залізничного вокзалу Києва українські ветерани та воїни відправились на зм...

Прочитайте повну статтю

Укроборонпром впроваджує найкращі практики запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

Прочитайте повну статтю

На шляху до ЄС: відбулася перша робоча зустріч щодо розроблення нового Митного кодексу України...

Прочитайте повну статтю

Використання цифрових технологій вимагає нових стандартів захисту прав людини

Прочитайте повну статтю

СБУ затримала у Дніпрі зрадника, який допомагав рашистам виявити радіолокаційні станції ЗСУ, що...

Прочитайте повну статтю

У Сумах за порушення міграційного законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь