DFNC1: Balkan Edition. У Болгарії відбувся Балкансько-Український форум оборонних індустрій


Червень 07
18:08 2024

7 червня в Болгарії відбувся Балкансько-Український форум оборонних індустрій. У заході взяли участь заступниця міністра оборони Республіки Болгарія Аделіна Ніколова, заступник міністра економіки та промисловості Республіки Болгарія Девід Сукалінські, заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Сергій Боєв, заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков, директорка агенції оборонних закупівель Марина Безрукова, генеральний директор АТ “Українська оборонна промисловість” Герман Сметанін. Також були присутніми представники оборонних компаній України, Болгарії, Чорногорії, Греції, Румунії й Хорватії.

Метою заходу було укріплення партнерських зв’язків між урядами України та країнами Балканського півострову та налагодження співпраці між українськими та балканськими оборонними підприємствами.

“Сьогодні весь світ розуміє – за мир треба бути готовим боротися. Тому ми разом із нашими партнерами будуємо в Україні Арсенал вільного світу. Країни Балканського півострову відіграють значну роль у виробництві озброєння в Європі, зокрема у сфері виготовлення боєприпасів. Тому нам важливо побудувати міцні партнерські зв’язки на рівні оборонних індустрій між нашими країнами, щоб зміцнити обороноздатність демократичного світу в цілому”, – сказав Сергій Боєв.

Під час форуму обговорювали потреби в нарощуванні потужностей виробництва озброєння та військової техніки у відповідь на виклики сьогодення. Зокрема, йшлося про стратегію виробництва традиційних видів озброєння та про defence tech як ключ до технологічної переваги.

“Проведення цього форуму відповідає загальним зусиллям щодо зміцнення оборонно-промислового співробітництва між Європейським Союзом та Україною. Ці зусилля зосереджені не лише на забезпеченні сталої військової підтримки України, а й у довгостроковій перспективі на кращому задоволенні потреб української оборони та промисловості. Очікується, що ці спільні та структуровані зусилля приведуть до поступової інтеграції української промисловості в європейську оборонно-технологічну та промислову базу”, – сказала Аделіна Ніколова.

“У все більш взаємопов’язаному світі наша безпека та економічний пріоритет залежать від нашої здатності працювати разом, ділитися знаннями та використовувати наші сильні сторони. Плекаючи дух співпраці, ми можемо колективно покращити нашу обороноздатність і забезпечити більш безпечне та безпечне майбутнє для всіх. Хочу запевнити вас, що в особі Мінекономіки у вас є надійний партнер, і ми будемо підтримувати розвиток майбутніх економічних ініціатив у контексті нашого спільного прагнення підтримувати принципи суверенітету та безпеки в Європі. І в світі”, – сказав Девід Сукалінські.

Ми вдячні партнерам за підтримку в нашій боротьбі проти російської агресії. Україна готова ділитися досвідом та знаннями, які стануть в нагоді демократичним країнам для укріплення власної обороноздатності. Саме тому допомога Україні – це про взаємовигідне партнерство.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

УІНП відкрив вуличну виставку присвячену Голодомору 1932-33 років

Прочитайте повну статтю

У Комітеті з питань економічного розвитку завершується підготовка до другого читання законопрое...

Прочитайте повну статтю

Український народ обрав власне майбутнє та щодня виборює його, — Олександр Корнієнко взяв участ...

Прочитайте повну статтю

Верховна Рада України прийняла Закон щодо удосконалення виконання покарання у виді штрафу та гр...

Прочитайте повну статтю

Перший віцеспікер Олександр Корнієнко зустрівся з Міністром закордонних справ Чехії Яном Ліпавс...

Прочитайте повну статтю

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук взяв участь у 16-му Галіфакському міжнародному б...

Прочитайте повну статтю

Ольга Стефанішина зустрілася з представниками Всеукраїнської Ради Церков

Прочитайте повну статтю

​Роковини пам'яті жертв Голодомору і масових штучних голодів

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь