Фальшиві документи: фахівці сервісних центрів виявили порушників у різних областях України


Жовтень 11
12:25 2023

У кількох областях України у громадян виявили фальшиві документи, які вони надавали під час отримання послуг. 

Зокрема, до сервісного центру МВС у місті Глухів Сумської області звернувся юнак, аби зареєструвати транспортний засіб. Для підтвердження особи, він надав посвідчення водія. Документ перевірили за Єдиним державним реєстром Міністерства внутрішніх справ. Зʼясувалось, що громадянин взагалі не отримував посвідчення водія, а придбав його в Інтернеті. Справою займається поліція, адже за використання підроблених документів передбачена кримінальна відповідальність. 

Подібний випадок стався і в Миколаєві. До сервісного центру МВС звернувся житель Херсона за обміном посвідчення водія старого зразка. Адміністратор одразу помітив, що бланк посвідчення водія сумнівний. Адже іноді трапляються випадки, коли громадяни самостійно дописують категорії у свій документ. Додатково було направлено запит до сервісного центру МВС в Херсоні. З’ясувалось, що громадянин отримував своє посвідчення ще у 1985 році з відкритою категорією А. Однак для обміну він надав документ із відкритими ще категоріями В, С, D.

Днями раніше в цьому ж сервісному центрі МВС під час перереєстрації мотоцикла виявили ще один несправжній документ. Адміністратор запідозрив фальшиву довіреність. Під час перевірки у відповідному реєстрі виявилось, що документ дійсно підроблений.

Тим часом на Одещині до сервісного центру МВС звернувся чоловік, аби переоформити автомобіль на нового власника. Він користувався та розпоряджався транспортним засобом за довіреністю. Але під час проведення перевірок за наявними базами адміністратор встановив, що це авто перебуває в міжнародній базі "Інтерпол". 

Фахівці сервісних центрів МВС наголошують, купувати транспортні засоби за довіреністю - ризиковано. Адже цей документ не є підставою для набуття права власності. Часто довірливі покупці потрапляють у цю пастку і можуть залишитись без коштів та транспортного засобу. При купівлі транспортних засобів радять звернутися до сервісних центрів МВС для здійснення перереєстрації.  Там адміністратори перевіряють авто та документи за відповідними реєстрами.

Головний сервісний центр України

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

​Привітання Голови Ради суддів України з Днем Збройних Сил України

Прочитайте повну статтю

Розпочато реалізацію ініціативи Глави держави із забезпечення житлом Героїв України та їхніх сі...

Прочитайте повну статтю

Голова Верховної Ради України зустрівся у межах робочого візиту із членами Палати представників...

Прочитайте повну статтю

На Черкащині рибоохоронцями попереджено масовий мор риби у Кременчуцькому водосховищі

Прочитайте повну статтю

Реєстр зброї та документи закордоном: на засіданні Кабміну прийнято низку постанов, розроблених...

Прочитайте повну статтю

Брав участь у проведенні псевдореферендуму в Херсоні: повідомлено про підозру колаборанту

Прочитайте повну статтю

Прибутку на мільйон гривень щомісячно та товару на 9 млн грн: ліквідовано масштабне підпільне в...

Прочитайте повну статтю

Книга рекордів прикордонника з позивним «Африка»

Прочитайте повну статтю