Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області виявили порушення у сфері встановлення та застосування тарифів на комунальні послуги


Листопад 12
13:01 2021

У жовтні поточного року Головним управлінням Держпродспоживслужби в Полтавській області було здійснено планову перевірку комунального підприємства, що надає комунальні послуги споживачам області.

Під час проведення перевірки фахівцями Головного управління було встановлено, що підприємство сформувало тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення по трьох групах споживачів, включило до тарифів рівень рентабельності, що є порушенням вимог Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869.

Аналогічні порушення були встановлені при формуванні тарифів на вивезення рідких побутових відходів, що є порушенням вимог Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, встановлений постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 2006 року №1010.

За результатами проведеного заходу державного нагляду Головним управлянням Держпродспоживслужби в Полтавській області складено акт перевірки, на підставі якого винесено рішення про застосування до суб’єкта господарювання адміністративно-господарських санкцій, а саме штраф у розмірі 28,8 тис. грн. та зобов’язано повернути споживачам селища Козельщина суму необґрунтовано одержаної виручки у розмірі 28,8 тис. грн.

Також, суб’єкту господарювання надано припис про виконання законних вимог щодо усунення порушень при формуванні, встановленні та застосуванні тарифів, яким зобов’язано комунальне підприємство повернути споживачам необґрунтовано нараховану плату за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в розмірі 4,8 тис. грн. шляхом здійснення перерахунків.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Україна потребує досвідчених фахівців у сфері фінансового аудиту, – Алла Басалаєва звернулася д...

Прочитайте повну статтю

На Донеччині з Мар’їнської та Очеретинської громад евакуювали всіх дітей

Прочитайте повну статтю

Березанський лиман, річки Дніпро та Десна з озерами в межах Чернігівської області – оголошено п...

Прочитайте повну статтю

На Одещині розпочато поливний сезон 2024

Прочитайте повну статтю

Фінал освітньо-грантової програми Початок: дві переможниці отримали до $5 000 на розвиток бізне...

Прочитайте повну статтю

Для прикордонників бригади «Помста» зібрали 1 млн 260 тис. грн на дрони

Прочитайте повну статтю

Комітет з питань екологічної політики та природокористування провів виїзне засідання на тему: "...

Прочитайте повну статтю

Потенціал Литви у реабілітації українських військових значно вищий, — МОЗ Литви на зустрічі з В...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь