Фонд державного майна України презентував проєкт Політики доброчесності


Липень 10
18:03 2024

Фонд державного майна України презентував проєкт Політики доброчесності, розроблений у співпраці з Проєктом ЄС "Право-Justice". Цей комплексний документ покликаний встановити високі стандарти етичної поведінки та прозорості в роботі ФДМУ.

Презентація проєкту відбулася за участі колективу ФДМУ, представників Проєкту ЄС "Право-Justice" та експертів з комплаєнсу. Учасники обговорили практичні аспекти застосування Політики та її ключові положення, що включають норми патріотизму, етичні стандарти для співробітників, антикорупційні заходи та принципи ефективного управління ресурсами. 

Особлива увага була приділена питанням прозорості у внутрішніх та зовнішніх відносинах, ефективності управління державним майном, соціальній відповідальності та інноваційному підходу до роботи.

Ірина Жаронкіна, керівниця компоненту "Виконання судових рішень і захист прав власності" Проєкту ЄС "Право-Justice", підкреслила важливість впровадження високих стандартів доброчесності для євроінтеграції України. Голова ФДМУ Віталій Коваль наголосив: "Доброчесність – це не просто слово, це наша філософія життя і роботи, невід'ємна складова ДНК Фонду. Це означає робити правильно, навіть коли ніхто не бачить." Він також додав: "Ми не просто декларуємо принципи – ми живемо ними щодня."

Впровадження Політики доброчесності має на меті підвищити довіру до ФДМУ, покращити ефективність управління державним майном, збільшити інвестиційну привабливість України та зміцнити її міжнародний імідж. Очікується, що це сприятиме збільшенню кількості та якості аукціонів з продажу державного майна, зростанню інституційної спроможності Фонду та, зрештою, економічному розвитку України.

Віталій Коваль підкреслив важливість швидкої та ефективної трансформації ФДМУ на основі принципів доброчесності та прозорості. "Чим швидше ми трансформуймося, тим швидше отримаємо ресурси для розвитку. Наше завдання – написати переможну історію Фонду, засновану на довірі та прозорості," – підсумував він.

Довідково. Проєкт Політики доброчесності ФДМУ розроблено за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Проєкту ЄС "Право-Justice".

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Розширюємо підтримку цифрових проєктів: до програми EGAP долучилися Херсонська, Хмельницька та...

Прочитайте повну статтю

На Черкащині стартував ІІІ Меліоративний форум ''Реформування та відновлення меліорації''

Прочитайте повну статтю

Ні – маніпуляціям!   

Прочитайте повну статтю

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 62 від 18 липня 20...

Прочитайте повну статтю

За ініціативи Агентства АМКУ розглянув питання оптимізації строків розгляду заяв на концентраці...

Прочитайте повну статтю

АРМА закликає народних депутатів підтримати законопроєкт 11280-1

Прочитайте повну статтю

Відбувся форум Партнерство заради безпеки в сировинній галузі

Прочитайте повну статтю

ДСНС України отримала від Німеччини матеріально-технічну допомогу

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь