Голова ЦВК взяв участь у Діалозі високого рівня “Добре демократичне врядування в Україні: досягнення, виклики та шлях вперед у післявоєнний період”
У продовження Діалогу високого рівня “Добре демократичне врядування в Україні: досягнення, виклики та шлях вперед у післявоєнний період”, що відбувся минулого року в Страсбурзі, цьогоріч Діалог II пройшов 4 грудня в Києві.
Захід організував та фасилітував Генеральний Директорат з питань людської гідності, рівності та врядування Ради Європи у співпраці з секретаріатом Венеційської комісії, Парламентської асамблеї Ради Європи та Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, в межах проєктів Ради Європи “Посилення доброго демократичного врядування і стійкості в Україні” та “Підтримка демократичних післявоєнних виборів в Україні”.
Мета діалогу – обговорення перспективи реформ доброго демократичного врядування в Україні та досягнення широкої згоди між ключовими національними зацікавленими сторонами щодо подальших дій з удосконалення законодавчої бази у сфері багаторівневого врядування та виборів у світлі європейських стандартів, належної практики та статусу України як країни-кандидата на вступ до ЄС.
Окрім Голови та представників ЦВК, участь у Діалозі II взяли українські парламентарі, урядовці, представники Офісу Президента, місцевого самоврядування та громадських організацій.
Також з метою обговорення поточного стану справ і визначення подальших напрямів підтримки з боку Ради Європи, зокрема, за результатами Діалогу, сьогодні в Центральній виборчій комісії відбулася зустріч членів Комісії з представниками делегації Ради Європи.
Пресслужба Секретаріату Комісії