Сенсація

Голова Держаудитслужби Алла Басалаєва обговорила з колегами пріоритети роботи під час візиту до Вінниці


Лютий 12
18:04 2024

Голова Держаудитслужби України Алла Басалаєва здійснила робочий візит до Вінниці. Вона зустрілася з фахівцями Управління Північного офісу Держаудитслужби, де відбулося обговорення пріоритетних напрямків діяльності у 2024 році та основних викликів перед державними аудиторами в умовах воєнного стану.

Під час наради також розглядалися питання, пов'язані із забезпеченням ефективного контролю за використанням державних фінансів та вдосконаленням процедур фінансового контролю й наближення їх до стандартів ЄС.

 «Дякую кожному та кожній з вас, що весь цей час ви якісно та професійно виконуєте свою роботу. Держаудитслужба завершила минулий рік із справді хорошими показниками. Торік нам вдалося відшкодувати понад 6,4 млрд грн втрат. Причому на функціонування Держаудитслужби держава витрачає 1,1 млрд грн на рік. Тобто на кожну гривню витрат, держбюджет отримав від нас у шість разів більше. Це сталося вперше багато років існування нашої служби і без перебільшення такий результат є заслугою кожного нашого фахівця», – підкреслила Алла Басалаєва.

За її словами у пріоритеті державних аудиторів контроль над використанням коштів, що спрямовані на програми з відновлення та використання бюджетів місцевих громад: «Якість життя людей багато у чому залежить від того, як місцева влада розпоряджається бюджетом. Тому маємо ретельно аналізувати, що зроблено і чи ефективно використані бюджетні кошти».

Голова Держаудитслужби поспілкувалася з фахівцями Управління Піівнічного офісу у Вінниці про їхнє бачення оптимізації роботи на місцях, зокрема стосовно впровадження у майбутньому інструментів аудиту, які діють в країнах ЄС.

Окремо обговорювалося питання взаємодії з іншими державними структурами. Йшлося про взаємодію з силовими відомствами у частині підвищення ефективності контролю за використанням бюджетних коштів.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Залякував місцевих мешканців та мародерив: поліцейські повідомили про підозру черговому колабор...

Прочитайте повну статтю

«Сталевий кордон»: ГВАРДІЯ НАСТУПУ. Як все починалося

Прочитайте повну статтю

У Києві відкрилась виставка «10 років агресії – 10 років спротиву»

Прочитайте повну статтю

Аналіз національного ринку першопродажів аквакультурної риби: що і скільки?

Прочитайте повну статтю

ВРП внесе Президентові України подання про призначення двох суддів до місцевих судів Донецької...

Прочитайте повну статтю

СБУ затримала поплічника рашистів, який ремонтував російські танки під час боїв за Харків

Прочитайте повну статтю

У Козівському секторі УДМС у Тернопільській області побували гості

Прочитайте повну статтю

На Миколаївщині ДБР затримало керівника Укртрансбезпеки на мільйонних поборах з перевізників

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь