Голова Держенергонагляду ознайомився із ситуацією в енергетиці Миколаївщини


Березень 24
12:11 2023

23 березня Голова Держенергонагляду у складі робочої групи під головуванням Міністра енергетики Германа Галущенка взяв участь у поїздці до Миколаївської області.

Під час робочої поїздки до Миколаївщини очільники відомств зустрілися із керівництвом області, оператора систем розподілу та представниками оператора системи передачі, інших підприємств і установ. Під час зустрічей здійснено ознайомлення із ситуацією в енергетиці регіону, ходом ремонтних та відновлювальних робіт, планами підготовки об’єктів енергетики до прийдешньої холодної пори року.

Окремо відзначено самовіддану працю енергетиків, які не зважаючи на окупацію та обстріли з боку агресора, часто ризикуючи здоров’ям та життям, здійснювали і продовжують відновлювати енергопостачання споживачам. Так, починаючи з листопада 2022р. (з моменту деокупації територій області) енергетиками відновлено електропостачання більше 31 тисячі (31031) довготривало знеструмлених точок обліку. Також постійно здійснюються роботи з відновлення електропостачання після повторних обстрілів (загалом відновлено електропостачання близько 56 тисяч точок обліку).

Із проблемних питань найгостріше стоїть якнайшвидше розмінування території області, адже при виконанні ремонтних та відновлювальних робіт під час обстрілів і на вибухонебезпечних предметах вже загинув один співробітник, ще 5 працівників отримали контузії.

Причиною тому, на початок березня в області ще не відновлено роботу 25 пошкоджених електричних об’єктів та мереж.

Зі свого боку, Держенергонаглядом вже проаналізовано розроблений оператором систем розподілу проєкт наказу та розроблені заходи з підготовки енергетичних об’єктів та мереж області до осінньо-зимового періоду 2023/2024 років. Після розгляду зазначених документів відомством надано відповідні пропозиції та зауваження.

«Держенергонагляд готовий надати всебічну методологічну та консультаційну допомогу учасникам енергетичного ринку задля забезпечення надійного та безперебійного енергопостачання кожного споживача та належної підготовки об’єктів і мереж енергетики до наступного осінньо-зимового періоду», – наголосив Руслан Слободян в ході візиту до Миколаївської області.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Розширюємо підтримку цифрових проєктів: до програми EGAP долучилися Херсонська, Хмельницька та...

Прочитайте повну статтю

На Черкащині стартував ІІІ Меліоративний форум ''Реформування та відновлення меліорації''

Прочитайте повну статтю

Ні – маніпуляціям!   

Прочитайте повну статтю

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 62 від 18 липня 20...

Прочитайте повну статтю

За ініціативи Агентства АМКУ розглянув питання оптимізації строків розгляду заяв на концентраці...

Прочитайте повну статтю

АРМА закликає народних депутатів підтримати законопроєкт 11280-1

Прочитайте повну статтю

Відбувся форум Партнерство заради безпеки в сировинній галузі

Прочитайте повну статтю

ДСНС України отримала від Німеччини матеріально-технічну допомогу

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь