Голова Комітету з питань здоров‘я нації Михайло Радуцький: "Організація "Міжнародні лікарі із запобігання ядерній війні" виступає за негайне припинення воєнних дій та виведення російських військ з нашої території"


Травень 19
18:03 2022

Михайло Радуцький 10 травня звернувся до колег з об’єднання «Міжнародні лікарі із запобігання ядерній війні» (IPPNW) з приводу заяв представника німецького відділення організації доктора Ларса Польмайєра.

За словами Михайла Радуцького, доктор Лаос Польмайєр в коментарі для ЗМІ заявив, що при перемовинах про мир в Україні потрібно врахувати інтереси росії, а також варто припинити надавати нашій країні військову допомогу для уникнення ризику ескалації.

«Отримав офіційну відповідь від колег з об’єднання, в якій вони дякують за надання реальної ситуації щодо агресії кремля та перспектив перемовин з агресором і наголошують на повній підтримці позиції України. Організація «Міжнародні лікарі із запобігання ядерній війні» виступає за негайне припинення воєнних дій та виведення російських військ з нашої території», - повідомив Михайло Радуцький.

Також, за словами Михайла Радуцького, у відповіді підтверджується право України на самооборону, а сторони конфлікту закликають дотримуватись міжнародних конвенцій, забезпечувати захист невинних громадян, об’єктів громадської та медичної інфраструктури відповідно до міжнародного гуманітарного права. Позицію доктора Ларса Польмайєра у IPPNW називають «його власною точкою зору», яка не співпадає з думкою членів організації.

«Цей випадок свідчить про те, що потрібно оперативно реагувати на кожну заяву на міжнародному рівні, яка повторює наративи Кремля. Ізольованою і токсичною має стати не лише путінська росія, а й путінські друзі та агенти в інших країнах. Це частина великої інформаційної війни, яку Україна має виграти», - наголосив Голова Комітету з питань здоров‘я нації.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Гуляйпільщина: робота поліції в громаді та життя місцевих мешканців під постійними авіаційними...

Прочитайте повну статтю

Троє загиблих та п’ятеро поранених у селі Улакли на Донеччині

Прочитайте повну статтю

Смерть пройшла за 10 метрів: під час евакуації на Авдіївському напрямку «Білі янголи» потрапили...

Прочитайте повну статтю

Українська сила духу: нацгвардієць Олег Слівар, який пережив ампутацію ноги на фронті, виступив...

Прочитайте повну статтю

Прикордонник на псевдо «Крило» про бої на лівобережжі Херсонщини

Прочитайте повну статтю

«Теплі долоні». Діти прикордонників повернулися з відпочинку

Прочитайте повну статтю

Незаконно перетнути кордон з Угорщиною намагалися 9 порушників

Прочитайте повну статтю

Фізичні терапевти та лікарі ФРМ МВС України успішно завершили курс з неврології в Сполучених Шт...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь