Сенсація

Голова Верховної Ради України зустрівся у межах робочого візиту із членами Палати представників Конгресу США, об’єднаними в Український кокус


Грудень 06
09:00 2023

Насамперед Спікер Парламенту України Руслан Стефанчук висловив вдячність Конгресу Сполучених Штатів Америки та всьому американському народові за допомогу, яка надається Україні. 

Зокрема, за 22,9 мільярда доларів прямої бюджетної підтримки, та особливо оборонну допомогу, яка сягнула вже понад 44 мільярди доларів. 

«Зупинки подальшої підтримки не можна допустити, адже ми боремося за демократичні цінності, які сьогодні обʼєднують увесь світ», — наголосив Голова Верховної Ради України. 

Саме тому Руслан Стефанчук звернувся з проханням невідкладно розглянути бюджетний запит Адміністрації Президента США про фінансування додаткових видатків на допомогу Україні обсягом понад 61 мільярд доларів, який є життєво необхідним для продовження звільнення України від російських загарбників.

Окрім того, Спікер Парламенту України зауважив про запити України щодо додаткової військової та оборонної допомоги, передусім — це системи протиповітряної оборони й артилерія великого радіусу дії. 

Водночас Руслан Стефанчук запевнив американських колег, що Україна стоїть на незворотньому шляху реформ: «Вони потрібні нам. Україна втілює та втілюватиме всі законодавчі зміни, необхідні для поступу в ЄС та НАТО. Україна так само відкрита у питанні підзвітності за всю отриману допомогу». 

Також він зазначив, що найважливішими словами, почутими під час розмови, були запевнення, що США будуть разом з Україною весь час, до спільної перемоги. 

«У двобої між демократією та диктатурою має перемогти демократія», — акцентував насамкінець Голова Верховної Ради України під час робочої зустрічі із членами Палати представників Конгресу США, об’єднаними в Український кокус.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

З початку повномасштабної війни у Міграційній службі оформлено понад 8 млн паспортних документі...

Прочитайте повну статтю

«ХАРТІЯ». ГВАРДІЯ НАСТУПУ. Як все починалося

Прочитайте повну статтю

Вчора з Центрального залізничного вокзалу Києва українські ветерани та воїни відправились на зм...

Прочитайте повну статтю

Укроборонпром впроваджує найкращі практики запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

Прочитайте повну статтю

На шляху до ЄС: відбулася перша робоча зустріч щодо розроблення нового Митного кодексу України...

Прочитайте повну статтю

Використання цифрових технологій вимагає нових стандартів захисту прав людини

Прочитайте повну статтю

СБУ затримала у Дніпрі зрадника, який допомагав рашистам виявити радіолокаційні станції ЗСУ, що...

Прочитайте повну статтю

У Сумах за порушення міграційного законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь