Ірина Верещук: Маємо зробити все, щоб «Азовсталь» не стала воєнною трагедією XXI століття
«Я вважаю, що ми повинні зробити абсолютно все, щоб трагедія «Азовсталі» не залишилася в підручниках історії воєн найбільшою трагедією ХХІ століття,- завила Ірина Верещук.- Нам потрібен гуманітарний коридор, щоб розпочати діалог. І якщо він відбудеться, то люди, які хочуть врятуватися, отримають такий шанс. Саме це залежить від росії, і саме це є зараз предметом перемовин. Лише тоді можна говорити про будь-які інші кроки».
Водночас Віцепрем’єр-міністр констатувала: гуманітарні коридори нині організовуються вкрай важко, адже рф не хоче евакуації. Вона закликала представників світових медіа, міжнародну спільноту об’єднатися аби не дозволити агресору знищити людей на «Азовсталі»:
«Насправді росія не хоче жодної евакуації. Вона планує знищити всіх і вся. Лише ви, шановні журналісти, світова спільнота, народи цивілізованого світу – не даєте це зробити! Ваш фокус уваги – на «Азовсталі» – і це не дозволяє агресору розбомбити й знищити усіх, хто там перебуває. І це наша з вами спільна справа – не дозволити вбити людей, які не можуть себе захистити».
![](http://minre.gov.ua/sites/default/files/field/image/photo5467466554783415223.jpg)