Ірина Верещук: Сьогодні евакуювали 344 людини – по маріупольському коридору!
Травень 04
23:46
2022
2022-05-04
«Це жінки, діти та люди похилого віку з Маріуполя, Мангуша, Бердянська, Токмака та Василівки. Всі вони щойно прибули до Запоріжжя. Ще одна наша маленька перемога»,- наголосила Ірина Верещук.
Посадовиця подякувала усім, хто долучився до евакуації людей та нагадала: гуманітарна операція триває.
«Дякую працівникам ООН та Міжнародного Комітету Червоного Хреста! Дякую працівникам гуманітарної колони: водіям та співробітникам ДСНС. Маріупольська гуманітарна операція триває!» - відзначила Ірина Верещук.
![](http://minre.gov.ua/sites/default/files/field/image/2e16b4c8-beec-4c33-9687-ca39147616c5.jpeg)