"ЄС потрібно позбутися залежності від російських енергоресурсів" - заява Президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн у Давосі


Травень 24
21:00 2022

Під час свого виступу на Всесвітньому економічному форумі у Давосі Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн виступила із заявою про те, що ЄС потрібно позбутися залежності від поставок російських енергоресурсів.

«Ми маємо справитися зі зростанням цін на енергоносії як прямим результатом війни путіна. росія намагалася тиснути на нас, наприклад, відключивши Польщу, Болгарію та Фінляндію від поставок газу. Але це лише зміцнило рішучість Європи швидко позбутися російських енергоресурсів» - із виступу Президентка Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн.

Під час промови Президентка Єврокомісії розповіла про основні заходи, до яких буде вдаватись Європа, аби позбутися енергетичної залежності від росії.

По-перше, диверсифікація поставок викопного палива.

«Європа укладає нові угоди з надійними постачальниками по всьому світу. У березні я домовився з президентом Байденом значно активізувати поставки LNG

(зріджений природний газ) з США до Європи. Буде більше надходити LNG із з Близького Сходу та Північної Африки. Незабаром запрацюють нові термінали LNG у Греції, Кіпрі та Польщі, а також нові інтерконектори», - детально розповіла Президентка Єврокомісії.

По-друге, зелена енергетика.

«Ми повинні прискорити перехід до чистої енергії. На щастя, ми вже маємо план для цього. У нас є Європейська зелена угода, минулого тижня Європейська комісія представила RePowerEU, це план на 300 мільярдів євро щодо поступової відмови від російського викопного палива та прискорення переходу до зеленої енергетики», - заявила Урсула фон дер Ляєн.

В кінці промови, Президентка Єврокомісії заявила, що росія використовує енергетичні ресурси як елемент зброї, а тому Європа працюватиме над зміною шляхів поставок енергосировини, яким може дійсно довіряти.

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг повністю підтримує слова Президентка Єврокомісії та закликає до швидкого розгляду шостого пакету санкцій, яке включає повне ембарго на імпорт російських енергоносіїв.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Прикордонники вшанували пам'ять свого побратима Олега Зіновійовича Бойка

Прочитайте повну статтю

Судитимуть злочинну групу наркоторговців з мільйонними оборудками

Прочитайте повну статтю

Відбулась онлайн-презентація цифровізації в’язниць у Великобританії за участі керівництва Мін’ю...

Прочитайте повну статтю

Презентація нових можливостей функціоналу еРиба

Прочитайте повну статтю

Дві артилерійські установки та ворожу станцію РЕБ знищили прикордонники «Помсти»

Прочитайте повну статтю

Судитимуть учасників міжнародної злочинної організації, які ошукали громадян ЄС на мільйони чес...

Прочитайте повну статтю

Судитимуть шістьох учасників злочинної організації з мільйонними прибутками, яка займалася збут...

Прочитайте повну статтю

Збереження Музею в Пирогові - Офіс Генпрокурора відстояв в суді охоронні зони, які не підлягают...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь