Керівником Міграційної служби Вінниччини проведено лекцію студентам технологічно-промислового фахового коледжу ВНАУ


Листопад 11
16:01 2021

11 листопада, з метою проведення роз’яснювальної та просвітницької роботи серед молоді, начальником УДМС України у Вінницькій області Борисом Наливайком, проведено онлайн-лекцію студентам технологічно-промислового фахового коледжу ВНАУ на тему: «Міграційні процеси в Україні та вплив на економіку».

Керівник обласного управління повідомив студентам про міграційне становище країн Європейського союзу, про умови та причини збільшення міграційного потоку у тому числі незаконних мігрантів.

Про права та обов’язки мігрантів, у тому числі найбільш вразливої її категорії, - біженців, які вимушені через військові конфлікти, революції та з політичних переконань шукати притулку в інших країнах. 

Також студентам доведено про кількість іноземних громадян, які постійно мешкають в Україні та окремо в області, а також студентів, що навчаються у державі та Вінницьких ВУЗах.

Поінформовано про заходи органів та підрозділів Державної міграційної служби щодо подолання і протидії незаконної міграції, зменшення та вжиття відповідних заходів реагування.

Завершуючи лекцію Борис Наливайко наголосив студентам на толерантному та поважливому ставленні до іноземців, у якому б статусі вони не перебували. Наведено приклади інших держав, таких як колишня Югославія, Сирія та навіть регіон Донбасу, де через не сприйняття мови, етносу, звичаїв інших національностей та меншин розгоралися військові конфлікти.

Борис Наливайко відповів на всі запитання, що ставилися студентами, а це загалом про біометричні документи  та електронні документи в додатку «Дія».

Голова циклової комісії економічних дисциплін технологічно-промислового фахового коледжу ВНАУ – Наталія Поліщук щиро подякувала керівнику міграційної служби області за змістовну лекцію та завірила, що сьогодні такі лекції є надважливими та актуальними, вони роз’яснюють останні зміни у законодавстві, стратегії проведення реформ у державних органах та соціумі.

Борис Наливайко та Наталія Поліщук домовилися і на далі вести тісну співпрацю та у подальшому проводити систематично подібні заходи.

Управління ДМС у Вінницькій області

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Представники ДПС вивчали досвід литовських колег

Прочитайте повну статтю

У Мін’юсті відбулася чергова зустріч зі Спеціальним доповідачем ООН з питань позасудових страт

Прочитайте повну статтю

Переховували людей від дронів у гаражі: чергова пекельна евакуація з Красногорівки

Прочитайте повну статтю

Гроші за вподобайки: зловмисники розсилають шахрайські повідомлення

Прочитайте повну статтю

«Під час розмінування надзвичайно важливо вберегти життя і здоров’я наших фахівців», – Андрій Д...

Прочитайте повну статтю

Биківня.Територія пам'яті: Інститут презентував проєкт до Дня пам'яті жертв політичних репресій

Прочитайте повну статтю

Голова Держенергоефективності Ганна Замазєєва провела зустріч з представниками Європейського ін...

Прочитайте повну статтю

Процесуальні строки в електронному суді: дайджест судової практики

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь