Команда Фонду державного майна України презентувала інвестиційний потенціал України на круглому столі "Україна-Японія" у Берліні


Червень 11
12:09 2024

У Берліні відбувся круглий стіл "Україна-Японія", присвячений обговоренню перспектив співробітництва між двома країнами. У заході взяла участь делегація Фонду державного майна України на чолі з Головою Віталієм Ковалем.

Команда Фонду представила широкі можливості для інвестування в Україну, зокрема проєкт «Земельний банк», спрямований на розвиток аграрного сектору через відкриття ринку оренди державних сільськогосподарських земель.

У рамках заходу відбулася продуктивна зустріч з Міністром сільського, лісового та рибного господарства Японії Такемурою Нобухіде, а також представниками провідних японських виробників сільськогосподарської техніки Yanmar і Kubota. Результатом зустрічі стало підписання Меморандумів про співпрацю.

Учасників круглого столу привітали відеозверненнями Прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда та Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. У заході також взяли участь Перший віцепрем'єр-міністр — Міністр економіки України Юлія Свириденко та Заступник Керівника Офісу Президента України Ростислав Шурма.

Голова Фонду держмайна Віталій Коваль зазначив: «Ми прагнемо залучити передову японську агротехніку на український ринок, замінюючи продукцію країн-агресорів. Реалізація проєкту «Земельний банк» суттєво збільшить попит на сільськогосподарську техніку, адже сьогодні в Україні її в чотири рази менше, ніж у Польщі».

Круглий стіл "Україна-Японія" став важливою віхою у зміцненні партнерства між двома країнами. Спільні зусилля спрямовані на відбудову та модернізацію економіки України, використовуючи досвід та інновації Японії. Захід пройшов у дружній та конструктивній атмосфері, підкреслюючи взаємний інтерес до співпраці. Учасники висловили впевненість у подальшому успішному розвитку українсько-японських відносин.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Прикордонники вшанували пам'ять свого побратима Олега Зіновійовича Бойка

Прочитайте повну статтю

Судитимуть злочинну групу наркоторговців з мільйонними оборудками

Прочитайте повну статтю

Відбулась онлайн-презентація цифровізації в’язниць у Великобританії за участі керівництва Мін’ю...

Прочитайте повну статтю

Презентація нових можливостей функціоналу еРиба

Прочитайте повну статтю

Дві артилерійські установки та ворожу станцію РЕБ знищили прикордонники «Помсти»

Прочитайте повну статтю

Судитимуть учасників міжнародної злочинної організації, які ошукали громадян ЄС на мільйони чес...

Прочитайте повну статтю

Судитимуть шістьох учасників злочинної організації з мільйонними прибутками, яка займалася збут...

Прочитайте повну статтю

Збереження Музею в Пирогові - Офіс Генпрокурора відстояв в суді охоронні зони, які не підлягают...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь