Комітет з питань цифрової трансформації інформує про роботу мобільного зв"язку, інтернету та цифрового телебачення в Україні


Травень 17
14:03 2022

Телекомунікаційні оператори за сприяння Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій (НЦУ) при Держспецзв’язку продовжують відновлювати зруйновану ворожими військами інфраструктуру.

Ремонтні бригади Київстару на вихідних відновили мобільний зв`язок у селі Мала Рогань Харківської області, а також запустили у роботу вісім додаткових базових станцій у Харкові.

Тривають роботи в Київській області. Відновлено зв’язок у селі Обуховичі, а у містах Буча й Макарів додатково під’єднали до мережі по одній базовій станції.

Також фахівці цього мобільного оператора виявили погіршення зв’язку в Донецькій області, а саме: перебої в роботі восьми базових станцій. Оперативно зреагувавши на аварійну ситуацію, вдалося повністю відновити працездатність обладнання.

За вихідні ремонтні бригади Укртелекому відновили послуги у Миколаївській області, де були завершені роботи одразу на кількох локаціях, та роботу обладнання й надання інтернет-сервісів у містах Київської та Чернівецької областей.

Окрім цього, укртелекомівці усунули наслідки районної аварії в містах Харківської області, зокрема Богодухові, Золочеві, Валках, Краснокутську, Змієві та Чугуєві. Тож тепер місцеві жителі знову можуть зайти в мережу.

За зверненням Полтавської обласної військової адміністрації Національний центр оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій (НЦУ) при Держспецзв’язку із залученням операторів мобільного зв’язку забезпечив SMS-інформування з адресами пунктів видачі продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь