Комітет з питань екологічної політики та природокористування рекомендує прийняти за основу законопроект про внесення змін до двох кодексів у сфері лісокористування та протидії незаконному обігу деревини


Жовтень 09
21:00 2023

9 жовтня 2023 р. у форматі відеоконференції відбулося засідання Комітету з питань екологічної політики та природокористування. У засіданні, зокрема, взяли участь народні депутати України, працівники секретаріату, керівники та представники Міндовкілля, Мінінфраструктури, Мінагрополітики, Мінстратегпрому, Держлісагентсва, Держводагентства, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Комітет розглянув проект Закону про внесення змін та доповнень до Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення у сфері лісокористування та протидії незаконному обігу деревини (реєстр. 9665 від 01.09.2023), поданий народним депутатом Павлюком М.В. та іншими народними депутатами, та прийняв рішення рекомендувати Комітету з питань з питань правоохоронної діяльності внести на розгляд Верховної Ради України пропозицію прийняти його за основу з врахуванням зауважень Комітету щодо передбачення відповідальності за «викопування чи викорчовування дерев», розмежування правопорушення за вирубування дерев чи чагарників (на самовільні та незаконні), а також стосовно надання додаткових повноважень органам Національної поліції на складання протоколів і розгляд справ про адміністративні правопорушення

За результатами розгляду Комітетом законопроектів про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо будівництва на землях, зайнятих водними шляхами загального користування (реєстр. №9664 від 01.09.2023) та про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо будівництва на землях, зайнятих внутрішніми водними шляхами загального користування (реєстр. № 9664-1 від 18.09.2023), прийнято рішення рекомендувати Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування самостійно визначитись щодо законопроектів з урахуванням зауважень Комітету з питань екологічної політики та природокористування, висловлених у мотивувальній частині рішення.

За результатами розгляду Комітетом проекту Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України «Про металобрухт» (реєстр. №9484 від 12.07.2023), внесеного Кабінетом Міністром України, прийнято рішення рекомендувати головному Комітету повернути даний законопроект суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

За результатами розгляду Комітетом проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України для залучення інвестицій з метою швидкої відбудови України (реєстр. №9627 від 21.08.2023), внесений народним депутатом України Кисилевським Д.Д. та іншими народними депутатами України, прийнято рішення повторно розглянути законопроект на наступному засіданні Комітету.

За результатами розгляду Комітетом законопроекту про забезпечення простежуваності водних біоресурсів та/або продукції, виробленої з водних біоресурсів (реєстр. №9545 від 31.07.2023), внесеного Кабінетом Міністрів України, прийнято рішення рекомендувати Комітету з питань аграрної та земельної політики внести пропозицію до Верховної Ради України прийняти його за основу.

За результатами розгляду Комітетом законопроекту про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності у сфері простежуваності водних біоресурсів та/або продукції з них (реєстр. № 9546 від 31.07.2023), внесеного Кабінетом Міністрів України, прийнято рішення рекомендувати Комітету з питань правоохоронної діяльності внести пропозицію до Верховної Ради України  прийняти його за основу.

Також на засіданні Комітет розглянув лист Рахункової палати від 26.06.2023 №03-1421 щодо Звіту про результати аудиту ефективності виконання заходів, спрямованих на досягнення цілі 6 "Забезпечення доступності та сталого управління водними ресурсами та санітарією" Цілей сталого розвитку України на період до 2030 року, та рішення Рахункової палати від 06.06.2023 № 12-7 про розгляд Звіту. Прийнято рішення інформацію Рахункової палати щодо Звіту та рішення Рахункової палати від 06.06.2023 № 12-7 про розгляд Звіту взяти до відома. Рекомендовано Міндовкіллю, іншим відповідним міністерствам та центральними органам виконавчої влади забезпечити організацію виконання у повному обсязі наданих за результатами аудиту рекомендацій.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Розстріляні росією: Андрій Сорока поїхав на завдання перед ротацією та не повернувся назад

Прочитайте повну статтю

Представники командування Національної гвардії відвідали бійців, які проходять лікування

Прочитайте повну статтю

Боронив східні кордони, тепер повернувся до улюбленої справи: історія прикордонника-кінолога

Прочитайте повну статтю

Топ-10 трендів у галузі аквакультури 2023 року: креветківництво

Прочитайте повну статтю

Держенергоефективності та “Schneider Electric Україна” домовилися про співпрацю задля впровадже...

Прочитайте повну статтю

Олександр Корнієнко: Нині є величезний шанс реформувати не лише законодавство та правову систем...

Прочитайте повну статтю

Тетяна Кірієнко: Співпраця з бізнес-асоціаціями завжди у фокусі уваги

Прочитайте повну статтю

Викрито озброєне злочинне угруповання рейдерів у Києві

Прочитайте повну статтю