Сенсація

Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому законопроект щодо врегулювання окремих питань у зв’язку з припиненням Фонду соціального страхування України


Грудень 05
15:00 2023

Комітет з питань економічного розвитку на засіданні 4 грудня 2023 року розглянув законопроект про внесення зміни до статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» щодо врегулювання окремих питань у зв’язку з припиненням Фонду соціального страхування України (реєстр. №9633), яким пропонується віднести до замовників, які здійснюють закупівлі відповідно до цього Закону Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, його територіальні органи та територіальні органи Пенсійного фонду України, у зв’язку з припиненням діяльності Фонду соціального страхування України та управлінь його виконавчої дирекції. Реалізація акту забезпечить приведення Закону України «Про публічні закупівлі» у відповідність до діючого законодавства, а показником результативності буде узгодженість актів, що надасть змогу однакового застосування цих законів.

За результатами обговорення члени Комітету ухвалили рішення внести проект Закону України про внесення зміни до статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» щодо врегулювання окремих питань у зв’язку з припиненням Фонду соціального страхування України (реєстр. №9633) на розгляд Верховної Ради, рекомендувати включити його до порядку денного сесії Верховної Ради України та за результатами розгляду у першому читанні прийняти за основу та в цілому.

Також було переглянуто рішення Комітету щодо законопроекту про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства та інших законодавчих актів України щодо імплементації Директиви Європейського парламенту та Ради Європейського Союзу 2019/1023 та запровадження процедур превентивної реструктуризації (реєстр. №10143) і ухвалено рішення рекомендувати Верховній Раді України включити зазначений законопроект до порядку денного сесії та за результатами розгляду у першому читанні прийняти його за основу, скоротивши строк подання пропозицій і поправок суб’єктів права законодавчої ініціативи наполовину з урахуванням частини першої статті 116 Закону України «Про Регламент Верховної Ради України».

Крім того, було затверджено пропозиції до проекту Плану законопроектної роботи Верховної Ради України на 2024 рік.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Щодо застосування п. 137.11 ст. 137 Податкового кодексу України суб’єктами господарювання, які...

Прочитайте повну статтю

Виїзна нарада ДПС на Львівщині: аналіз роботи територіальних органів ДПС у західному регіоні у...

Прочитайте повну статтю

Мін’юст подав до ВАКС позов про застосування до Гізай С. Ф. санкції

Прочитайте повну статтю

Віктор Дубовик про підсумки Подільського регіонального науково-практичного форуму для нотаріусі...

Прочитайте повну статтю

З початку повномасштабної війни у Міграційній службі оформлено понад 8 млн паспортних документі...

Прочитайте повну статтю

«ХАРТІЯ». ГВАРДІЯ НАСТУПУ. Як все починалося

Прочитайте повну статтю

Вчора з Центрального залізничного вокзалу Києва українські ветерани та воїни відправились на зм...

Прочитайте повну статтю

Укроборонпром впроваджує найкращі практики запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь