Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо приватизації квартир у багатоквартирних будинках, розташованих на території Національного заповідника "Хортиця"


Грудень 17
16:04 2021

15 грудня відбулося засідання Комітету з питань економічного розвитку.

Народні депутати розглянули проект Закону «Про внесення зміни до Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" щодо приватизації квартир в багатоквартирних будинках комунальної форми власності, які розташовані на території Національного заповідника "Хортиця" та не відносяться до пам’яток культурної спадщини» (№ 6351).

Законопроектом пропонується встановити, що до об’єктів, які не підлягають приватизації, не відносяться квартири в багатоквартирних будинках комунальної форми власності, які розташовані на території Національного заповідника "Хортиця".

Під час обговорення зазначалося, що це доопрацьована редакція законопроекту, в якій скасування заборони на приватизацію стосується виключно багатоквартирних будинків на території Національного заповідника "Хортиця", які не відносяться до пам’яток культурної спадщини.

Водночас, народні депутати наголосили на необхідності розробки у співпраці з Міністерством культури рамкового законопроекту, який вирішить питання приватизації житла на території об’єктів, які є пам’яткою культури.

Комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді включити законопроект до порядку денного сесії та прийняти за основу.

Члени Комітету заслухали інформацію т.в.о Голови Державного агентства резерву України Лідії Казаської, призначеної на цю посаду 29 листопада, про стан справ в агентстві.

Лідія Казаська поінформувала, що протягом останніх трьох років триває арешт рахунків Держрезерву через заборгованість перед ПАТ «Укрнафта». «Це блокує роботу всього агентства», - сказала вона.

За інформацією очільниці агентства, зараз триває інвентаризація матеріальних цінностей системи Держрезерву, в тому числі мобілізаційного резерву.

Серед проблем також відшкодування виплат за відповідальне зберігання. Окрім того, агентство не може виконувати свої функції через щорічне пізнє затвердження основного фінансового документа Держрезерву.

«Додаткове фінансування на поповнення, приріст матеріальних цінностей Державного резерву не виділялося протягом багатьох років», - наголосила Лідія Казаська.

Народні депутати висловились за необхідність відновлення повноцінної роботи Держрезерву і обговорили можливості законодавчого врегулювання проблемних питань.

Комітет ухвалив рішення створити робочу групу з напрацювання пропозицій щодо підвищення ефективності функціонування Державного агентства резерву України.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Транснаціональна компанія цікавиться українськими критичними мінералами

Прочитайте повну статтю

ДСНС презентувала новий випуск спецпроєкту «Техніка, що рятує»

Прочитайте повну статтю

600 000 рибин оселилися в акваторії Кучурганського водосховища

Прочитайте повну статтю

Перші лоти на промисловий вилов риби у 2025 році опубліковано на Прозорро.Продажі

Прочитайте повну статтю

Фонд продовжив строки відкритого конкурсу з пошуку інвесторів, зацікавлених вивести з ринку неп...

Прочитайте повну статтю

Пропонується визначити порядок застосування технології хмарних обчислень та використання хмарни...

Прочитайте повну статтю

Ігор Клименко: Бійці НГУ продовжують рішуче та професійно виконувати найскладніші завдання, зав...

Прочитайте повну статтю

Випікання хліба, ліпка з глини та оздоровчі водні процедури: гвардійці пройшли курс декомпресії

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь