Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримує пропозиції Президента України до Закону про заборону пропаганди російського нацистського тоталітарного режиму


Травень 16
17:02 2022

16 травня Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики розглянув та рекомендував Верховній Раді України підтримати пропозиції Президента України до Закону «Про заборону пропаганди російського нацистського тоталітарного режиму, збройної агресії Російської Федерації як держави-терориста проти України, символіки воєнного вторгнення російського нацистського тоталітарного режиму в Україну» (реєстр. №7214).

Загалом від Президента України надійшло три пропозиції. За словами голови Комітету Микити Потураєва, запропоновані правки розширюють сферу дії закону та роблять його більш дієвим.

Також Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики звернеться до Комітету з питань правоохоронної політики із проханням пришвидшити розгляд проєкту Закону «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо відповідальності за пропаганду російського неонацистського тоталітарного режиму, акту агресії проти України з боку Російської Федерації як держави терориста». Ці два документи працюють комплексно.

Члени Комітету погодили графік засідань робочих груп та підкомітетів. Зокрема, цього тижня відбудеться установче засідання робочої групи з підготовки слухань на тему: «Про загрози національній безпеці України, пов’язані з діяльністю релігійних організацій, що мають керівні центри на території держави-агресора», засідання підкомітету у справах сім’ї та дітей, засідання підкомітету з питань музичних індустрій. Одним із питань, яке планують обговорити на засіданні з питань музичних індустрій, є ситуація з оцінками українського журі на пісенному конкурсі «Євробачення-2022».

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Суд підтримав позицію податківців щодо нарахування пені за порушення термінів розрахунків у сфе...

Прочитайте повну статтю

Справляння єдиного податку четвертої групи на територіях активних бойових дій, на яких функціон...

Прочитайте повну статтю

Судом призначено розгляд справи за позовом Мін’юсту до політичної партії «НАШ КРАЙ»

Прочитайте повну статтю

Уряд Чехії надав медичне обладнання в госпіталь МВС України

Прочитайте повну статтю

Ворожі обстріли на Донеччині: дев’ять поранених та понад пів сотні руйнувань

Прочитайте повну статтю

В Україні змінюється процедура огляду водіїв на стан наркотичного сп'яніння

Прочитайте повну статтю

Новий функціонал еРиба – ставайте першими бета-тестувальниками електронних послуг

Прочитайте повну статтю

На 30 тис. доларів більше чи менше, яка різниця? - кажете ви. А законодавство говорить про інше

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь