Координатором програми Ради Європи HELP став Савва Кузьменко


Грудень 30
16:09 2021

Координатором програми Ради Європи HELP від України став директор Вищої школи адвокатури НААУ Савва Кузьменко.

«Робота координатора буде спрямована на зміцнення можливостей застосування адвокатами ЄКПЛ у своїй повсякденній роботі. Адвокатська спільнота може розраховувати на надання високоякісних і індивідуалізованих інструментів навчання», - ідеться у листі Голови НААУ, РАУ Лідії Ізовітової, скерованому до голови Офісу Ради Європи в Україні Стена Ньорлова.

Попереднім координатором програми була Олена Сибільова, яка очолює в НААУ Комітет з підвищення професійної кваліфікації.

Програма Ради Європи HELP (Human Rights Education for Legal Professionals = Навчання у сфері прав людини для представників юридичних професій) – освітня програма, що впроваджується в рамках Ради Європи з 2006 року.

Основною метою програми HELP є сприяння державам-членам у застосуванні ЄКПЛ на національному рівні. Її діяльність спрямована на зміцнення можливостей суддів, адвокатів і прокурорів усіх 47 держав-членів застосовувати ЄКПЛ у своїй повсякденній роботі. Методики і матеріали HELP систематично використовуються в усіх заходах, що проводяться РЄ в країнах-членах і спрямовані на зміцнення ролі ЄКПЛ, включаючи заходи в рамках спільних програмах ЄС та РЄ.

Необхідність програми HELP пов’язана з тим, що ЄСПЛ, отримуючи постійно зростаючу кількість скарг, намагається зменшити цей тиск шляхом навчання представників правової сфери ефективно і правильно застосовувати ЄКПЛ у своїй практиці.

Мережа HELP складається з представників національних установ підвищення кваліфікації суддів і прокурорів та адвокатських об’єднань з 47 країн-членів РЄ.

Сайт програми HELP є відкритим та доступним для всіх зацікавлених користувачів. Він пропонує безкоштовне самостійне вивчення та дистанційне навчання стандартам ЄКПЛ. Навчальна платформа HELP передбачає дистанційні курси та курси для самостійного проходження.

Усі навчальні ресурси програми HELP розробляються міжнародними експертами, а потім адаптуються з урахуванням національних правових систем. Тому вони задовольняють особливі потреби юристів у навчанні і гнучкі в застосуванні.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Олександр Карабиць: «Авто, ввезені як гуманітарна допомога, можна ставити на державний облік, а...

Прочитайте повну статтю

Донеччина: У Костянтинівській громаді триває евакуація родин з неповнолітніми (Відео)

Прочитайте повну статтю

Інна Ящук: Один із пріоритетів для МВС є надання якісної освіти у відомчих навчальних закладах

Прочитайте повну статтю

Україна залишається відданою зміцненню верховенства права й посиленню боротьби з корупцією: Оль...

Прочитайте повну статтю

Володимир Зеленський: «95 наших людей знову вдома»

Прочитайте повну статтю

Ігор Клименко: Повернули з полону 42 співробітників системи Міністерства внутрішніх справ

Прочитайте повну статтю

Сумщина: ворог атакував підрозділ ДСНС – 5 рятувальників поранено

Прочитайте повну статтю

У МВС відбулася міжвідомча нарада з питань реалізації Стратегії боротьби з організованою злочин...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь